Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne barátokat...

Hogyan lehetne barátokat szerezni, egy adott városra leszűrve?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hogyan tudnék barátokat keresni, úgy hogy azok az emberek egy adott városban lakjanak, vagy ilyesmi.


Szeptemberben kezdtem a gimnáziumot Esztergomban (16 éves vagyok), az osztálytársaimat éretlennek találom, viszont a hétköznapokban nagyon unom magam, ismerősök nélkül. És nem tudom, hogyan kezdhetnék neki.


Nem, ez a kiírás nem olyan akart lenni, hogy akkor jelentkezzetek vagy ilyesmi, csak ha valakinek van valami tippje, hogy hol keressek. Interneten, vagy csak menjek le a közeli parkba, és aki ott van menjek oda, és verődjek hozzájuk vagy hogyan kéne csinálni?


Nem vagyok introvertált, mindig is szerettem új embereket megismerni, de valahogy mostanában egyedül érzem magam. Ami néha kell is, de úgy jó lenne ha találnék hozzám hasonló fiatalokat.


Na mindegy, ha bárkinek van bármi ötlete, azt megköszönöm:)



2021. máj. 12. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak van valami hobbid, aminek irányában el tudsz indulni? Ha kondizni jársz akkor a konditeremben. Ha futni akkor a futópályán, ha könyvtárba akkor ott. Ha turázni (biztos vannak szép helyek arra is) akkor rákeresel mondjuk a face-n olyan csoportra ami ilyen turákat szervez a környéken, még a nyugdíjasoknak is szerveznek ilyeneket turákat (anyámék is járnak kettőbe is) és sokat lehet tőlük tanulni, meg hát vannak unokáik és a tüdöd se küldöd szét a távon. Ki kell mozdulni.
2021. máj. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Chat, tudatárs, állomások
2021. okt. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!