Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha nem tudok segíteni?

Mit tegyek ha nem tudok segíteni?

Figyelt kérdés
Egyre többször fordul elő a barátaimnál, hogy hiába írják le a problémájukat, egyszerűen nem tudok segíteni meg tanácsot adni se. Tapasztalatlan vagyok a párkapcsolatban szóval mikor ilyen jellegű a probléma akkor egyszerűen semmit nem tudok mondani.(Nemcsak ekkor hanem más kapcsolatoknál is pl baráti vagy családi).Nyilván ilyenkor szoktam mondani, hogy itt vagyok bármikor és számíthat rám de egy idő után nem lehet az, hogy mindig ezt mondom. Veletek volt hasonló? Ha igen, mit csináltatok?

2021. máj. 13. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor nem tanácsokra van szüksége az embernek, egyszerűen csak ki akarja adni magából azzal, hogy elmondja valakinek. Te ebben tudsz segíteni.


"Szívesen meghallgatlak, bármi is nyomja a lelked, de sajnos nem tudok tanácsot adni"

2021. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt hasonló,próbálom elütni egy viccel,vagy a saját csalódásomat megosztom vele hogy jobb kedve legyen stb...nem olyan nagy dolog. Ha meg nem akarsz mondani rá semmit akkor sem kötelező.
2021. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Gugli a barátod. Vagy a gyk!
2021. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!