Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik barátomat az anyja pár...

Egyik barátomat az anyja pár hétre befogja rakni a pszichiátriára, azzal az indokkal hogy rengeteget gépezik naponta (3 órát szokott kb) és hogy emiatt rosszabb tanuló lett (matekból 4-es volt most 3 áll). Ez ellen tud valamit tenni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nekem semmi közöm hozzá.

Ő 15 éves. Az igazi apja már sajnos rég elhunyt ezért a nevelőapja egyáltalán nem ellenkezik.


2021. máj. 14. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Pszichiátriára orvos utolhatja be, nem az anyja. :D Üres fenyegetőzés. Előbb fogják az anyját beküldeni, mint a gyereket.
2021. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Jól írja az #1.


Sima fenyegetőzés, ilyen nem létezik.

2021. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Mami,csak hatni akar a gyerekre,bár mondjuk a gyerek vehetné a lapot. És többet,segíthetne,tanulhatna .

Az anya mindenségit !

2021. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3 órát gépezik naponta? :D Azta. Ez alapján alsó hangon a fiatalok 80-90 százalékát be lehetne küldeni. Ennél jobb zsarolást is láttam már azért. :D
2021. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Kiírhatod nyugodtan, hogy te vagy az a "barát".

3 óra miatt még senki sem került be pszichiátriára.

2021. máj. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Nem más után kell élni ! Nem más életét kell élni ! Mi ez a védekezés,hogy a fiatalok %-is ezt csinálja ?
2021. máj. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Azért hetekre a pszichiátriára túlzás. Eléggé ráfüggött a gépezésre, ennyi az egész.


Vannak fiatalok, akik napi 8 órát gépeznek, na az tényleg nagyon sok.

2021. máj. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
7: a kérdező beijedt, mert az anyukája befenyítette... De ennek nulla realitása van... :)
2021. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

3 óra? :D Az csak egy átlagos délután. 3 sorozatepizód vagy 2 rövidebb film időtartama.

6+ óránál kezdődik a rengeteg gépezés.


A többit már felettem leírták.

2021. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!