Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Taktikák / tapasztalatok...

Taktikák / tapasztalatok egyetemi gólyatáborra?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Lesz egyetemi gólyatáborom, úgí gondolom, hogy nagyon fontos a jó kezdet, és ha ott sikerül jól kijönni az emberekkel, az végig jó élmény lehet az egyetemi éveim alatt.


Viszont pont ennyire félek attól is, hogy el lehet szúrni az ismerkedést és akkor sok magányos év vár rám.


Nyilván nem akarok "színészkedni", magamat akarom adni, de mégis, ha két fontos dolgot kéne írnod, amire érdemes figyelni ismerkedéskor mi lenne az?


Saját élményeket is szeretettel várom :D


(19/F)



2021. máj. 14. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
99%
Add önmagadat. Nekem 2 barátom van a 20x fős csoportból. Elég ez a 2, sőt néha rosszabbak vagyunk mint a többi😂
2021. máj. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%

Az a lényeg, hogy kemény és határozott legyél mert ha nem akkor csicska leszel a 4 év alatt és nem lesz kívánságműsor, hogy a tövis melyik végére kerülsz.


Bunyónál is mindig először láb, aztán gyomor és végül mehet a fej.

Ettől a kombinációtól mindenki fekszik és te lehetsz a gazda.

2021. máj. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
99%

Legyél nyitott éy segítőkész.

Egyébént akikkel jóban voltam úgymond a gólyatábor idején, most már sokkal kevésbé és teljesen más a társaságunk is. Szóval nem ez határoz meg mindent de tény hogy ad egy jó kezdést emberi kapcsolatok terén. :)

2021. máj. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit én tudok tanácsolni, hogy ne húzd ki magad a feladatok alól. Nem tudom nálatok hogy lesz, nálunk anno csapatokba voltunk osztva és verseny volt, mindenféle feladatot kellett csinálni és ezt pontozták. Semmi nem kötelező nyilván, de szerintem érdemes minél több feladatban részt venni, mert akkor látják hogy csapatjátékos vagy. A gólyatábori haverokkal egyébként nekem is hamarm egszakadt a kapcsolat (más szakra kerültek pl) de kezdetnek nagyon jó volt. Én féltem, nem is akartam menni, de a szüleim rábeszéltek és egyáltalán nem bántam meg.
2021. máj. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azt még hozzátenném, hogy semmi durva feladat nem volt nálunk, tehát nem kellett orálszexet imitálni banánnal meg hasonlók (láttam ilyen gólyatáboros videót ahol ez volt). Akadálypályák voltak, meg ilyesmik és körök után inni kellett egy felest, de az ivászat nem volt kötelező, ki is lehetett hagyni, a feladat teljesítése akkor is érvényes volt #4-es voltam
2021. máj. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Érezd jól magad és legyél nyitott. Ha görcsösen akarsz ismerkedni és jó benyomást tenni, az látszik, és lehet taszító. Add önmagad és élvezd az egészet.

Amihez nincs kedved azt pedig ne csináld. Nekem tavaly volt, reggel 9től már pálinkás "feladatok" voltak, mondtam, hogy én ezt nem, nem szeretem, nem birom meginni. Megértették természetesen, én pedig nem kényszerültem olyan helyzetbe, amiben kényelmetlenül érzem magam. Szóval ne parázz rá, csak élvezd ki:)

2021. máj. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Légy jókedvű és nyitott. Ismerkedj, beszélgess, érezd jól magad. Szerintem is érdemes a legtöbb feladatból nem kihúzni magad.

Nekem sem innen kerültek ki a legjobb barátaim, de jó érzés volt a koliban, vagy a suli folyosón összenevetni emberekkel, akikkel lehet a gólyatábor óta nem is találkoztam, mert nem azonos csoportokba kerültünk. Kialakul egyfajta cinkosság a táborozók között és jó ha úgy vagy egy új légkörben, hogy vannak már közös élményeitek a többiekkel.

Alapvetően ez lenne a tábor lényege. Van benne némi bárgyú szivatás hangulat, de kezeld ezt megfelelő humorral, így kedvelni fognak és neked is jó élményként marad meg.

Az arany közép fontos. Ne húzd ki magad a feladatok alól, de ne is told túl, ne úgy vonulj be a történelem könyvbe, mint aki mindennap már reggel 10-kor rottyon volt. :)

Jó szórakozást, ne izgulj, nagyon kevés százalékban hallani olyanról, aki azt mondja borzasztó élmény volt a gólyatábor.

2021. máj. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tök jókat írtatok, köszi mindenkinek :D
2021. máj. 15. 15:35
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy te mennyire vagy nyitott és mennyire szereted az ügyességi meg piás feladatokat illetve az esti bulikat mert ha ezeket szereted akkor jól fogod érezni magad
2021. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!