Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha ez egyik fél,meghallgatja...

Ha ez egyik fél,meghallgatja a másik problémáját,folyamatosan hallgatva a hisztit,de ha a másik embernek van egy kis problémája,az már probléma és az mintha nem is lenne!?Ez már kihasználás és a másik semmibe vétele?Hogy jellemeznéd ezt?

Figyelt kérdés
2021. máj. 17. 05:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyoldalú baràtság.
2021. máj. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Butaság. Nem kell meghallgatni a hisztit sem.
2021. máj. 17. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, hogy hívják. De évekig éltem ilyen kapcsolatban.
2021. máj. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Érzelmi kihasználás, élősködés.
2021. máj. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Le kell léptetni az ilyet. (tapasztalat)
2021. máj. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, egyoldalú
2021. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyoldalú, de lehet, hogy nincs megérve arra, hogy a "te" problémáddal érdemben foglalkozzon, mert hisz a sajátjával sem tud mit kezdeni.
2021. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Felejtős. 7 éves barátságom ment így tönkre,amiről azt hittem,hogy egy szép,egymást támogatós mindent megbeszélős barátság. Ezalatt rengetegszer meghallgattam,adtam tanácsokat neki,segítettem krízis helyzetben,aztán egyszer adódott nekem is olyan problémám,amit meg szerettem volna vele beszélni,először csak egyre szűkszavúbban válaszolt,majd letörölt és kész.
2021. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!