Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy probléma megbeszélése...

Egy probléma megbeszélése után még mindig ignorál, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Össze kaptunk egy barátommal de tegnap össze futottunk véletlenül és megbeszéltük a dolgot, de azóta sem ír vissza. Azt mondta mostmár minden oké lesz, továbbra sem beszélünk úgy mint előtte.


Ez mit jelent, kapcsolat vége? Vagy mostmár csak akkor fogunk beszélni ha személyesen találkozunk? Hagyjam őt békén és ne is írják neki? Most itthagyott a fenébe?


Utálom ezt mert függök tőle érzelmileg, eddig minden nap beszéltünk és most hiányzik hogy nem. Nyilván nem a nap minden percében beszéltünk de akkor is a mindennapi eseményeket megosztottuk most meg semmi.



2021. máj. 19. 15:15
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem ő már lezárta ezt az egészet a barátságotokkal együtt, ha ő nem akarja tartani a kapcsolatot, akkor felesleges erőlködni, hagyd és keress más barátokat, még ha nehéz is.
2021. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vetettem véget egy 4 éves barátságnak. Addig minden nap többször is beszéltünk, mindent tudtunk a másikról, de aztán volt egy törést, amit bár megbeszéltünk és már nem volt harag bennem, de akkor is ott volt az a törést, amit már nem tudtam semmissé tenni. Azt követően a lehető legkevesebbet beszéltem vele és szép lassan el is halt a dolog. A mai napig nem bánom, hogy így alakult. Már nem tudtam ugyan olyan szemmel nézni rá.

Én azt tanácsolom, hogy ne írj rá, hagyd őt békén. Ha akar, majd úgyis keresni fog magától is. Adj neki teret. Ez most csak rajta áll és ha erőlteted, talán ellenkező hatást érsz el.

2021. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy kérj tőle egy új beszélgetési lehetőséget, és legyen nyílt lapjaitok, hogy ki mit szeretne ezzel a kapcsolattal? Ki mit akar/tud6szeretne beletenni, kinek mi az igénye.

Szerintem megéri.

2021. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem csak "egy probléma" volt az ami miatt ez történik. A történetet nem osztottad meg, ami szerintem fontos - de látszólag elvesztette a bizalmát benned. Ezek csak tüneti dolgok, a teljes történetet megérteni csak úgy lehet, ha megtudjuk miért vesztetek össze.
2021. máj. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!