Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsen egyetlen bizalmas...

Nincsen egyetlen bizalmas azonos korosztálybéli barátom sem akivel öszintén kibeszélhetném és megbeszélhetném a problémáim, veletek mi a helyzet, mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan volt, hogy akinek öszintén megnyiltam és úgy éreztem, hogy a barátom és bizalmas lehetek vele kifigurázta a problémáimat, viccet csinált belőle és ez nem esett jól.

Azóta nagyon zárkózott lettem, és nem tudok megnyílni senki felé a problémáimmal és inkább csak magamban tartom őket, de érzem magamon, hogy ez nem egészséges.

34f



2021. márc. 17. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én biztos, hogy a problémáimat nem teregetem ki senkinek,mivel vissza élnek vele, lehet az bármilyen barát...felesleges ezzel foglalkozni,inkább a családodnak mond el a problémáid.
2021. márc. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
semmit. Nekem sincs, soha nem is volt.
2021. márc. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 37 vagyok. Sok barátom nincs, de tudom is miért volt. Mostmár van. Mert mindig csak a problémáikkal nyaggattak. És rájöttem, hogy egy olyan ember lehuz és engem is rosszkedvűvé tett, vagy csak azon kaptam magam, hogy az ő problémáin agyalok. Mióta maximálisan próbálok életvidám és pozitív ember maradni, és ezt mutatom a világnak is, a többiek is így állnak hozzám és nem a problémáikkal nyaggattnak. És akik azelőtt állandóan panaszkodtak, szintén elkezdték elhagyni a panaszkodast. Ez nem azt jelenti hogy meg kell játszania magát, hogy minden hú de jó, csak nem szabad mindig a problemaiddal terhelni a másikat. Mindenkinek vannak gondjai, és a tiédet neked kell megoldani. Segítséget kerhetsz, de ne rakd a másik vállára a te problemaidat.
2021. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!