Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt már veletek olyan hogy...

Volt már veletek olyan hogy olyannal jöttetek össze akinek volt barátnője?

Figyelt kérdés
Ha igen mi lett a vége.

2021. máj. 20. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

Ja. Élettársa volt, nála sokkal idősebb.

Több mint 30 éve együtt vagyunk és született 3 gyerekünk.

2021. máj. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Nem vagyok k.rva.
2021. máj. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Igen volt. Eltitkoltuk. Szerencse h tudta tartani a száját. Nem bántam meg.

F

2021. máj. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem aljas dolog. Amúgy nekem nem kellene olyan aki miattam elhagyja a párját, mert valószínűleg utána velem is megteszi. Aki hűtlen, az sunyi ès gyàva. Nekem nem kell olyan. Az olyan ribiknek és f.szoknak,akik meg tönkrevàgnak egy párt,ugyan azt kívánom, hogy velük is tegyèk meg azt,éljék àt. (Tudom, tudom,a megcsalàs 2 emberen múlik, de egy tisztessèges nő v fèrfi nem kezd ki olyannal akinek van pàrja.)
2021. máj. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Hát őszintén? A válaszokat olvasva, én pl. tartom magam elég jónak ahhoz, hogy egy pasi dobja miattam a jelenlegi barátnőjét. Hol az én hibám, ha egy pár nem illik össze? Ha szétmentek, tökmindegy, ki miatt, akkor előbb-utóbb úgy se találtak volna egymáshoz. Megmentettem őket egy stresszes párkapcsolattól. Ettől pedig nem tartom magam r*bancnak, mert nem pénzért fekszek össze mindenkivel. Fiatalon kell kiélvezni az életet. Felőlem találhat nálam jobbat is a srác, max nem ő lesz az igazi, na bumm.
2021. máj. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Anno nagyon jóban voltam egy pasival, részemről több is kialakulhatott volna, de mikor megtudtam egy haverjától, hogy a volt nejével még a mai napig osszejarnak hancúrozni, na ott befejeztem az egészet.

Nincs szükségem arra, hogy 3. legyek.

2021. máj. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ha valakinek egészséges önbecsülése van, nem megy bele ilyesmibe.

Élhet az illető a világ legrosszabb párkapcsolatában, de akkor sem tisztességes így viselkedni, ehhez nem kell asszisztálni.

2021. máj. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de nem tudtam a barátnőjéről, csak utólag derült ki (egyébként távkapcsolatban voltak). Az lett a vége, hogy rögtön kidobtam és magamat okoltam a rossz emberismeretem miatt :D
2021. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%
Volt, de nem tudtam róla, hogy nője van. Viszonylag hamar szét is mentünk, de nem amiatt. Egy haver mondta utólag, hogy amúgy az xy-nak nője van... csak azért nem derült ki, mert a csávónak 2 fb profilja volt, volt amin voltak a csajjal képei, ezt nem láttam ugyanis letiltott, viszont "csajozós" profilon meg nem volt semmi árulkodó jel, arról elvileg a csaj nem tudott.
2021. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Van ám egod 5-ös. A szent r.banc, aki csak jót akar. XD Az a baj,h van a fajtátok, akik azon növelik a kis egojukat,h belepofátlankodnak mások kapcsolatába, még akkor is, ha igazából semmit sem akarnak a pasitól, csak hát milyen vicces, h dobja a nőjét és ettől mégjobbnak hiszitek magatokat. Tudod, ha valakik egyszer összejöttek és megmaradtak, onnantól elhatározás kèrdése. Sajnos minden párkapcsolatnak vannak hullámvölgyei, szóval nincs olyan h tökéletes. Mindegy kàr részletezni,az ilyen aljas pofàtlan r.bancoknak csak azt kivánom, h nyaljon vissza a karma. Tudod engem is jó nőnek tartanak, van egy férfi akit nagyon szeretek, de sajnos van barátnője. Ennek ellenére sem vagyok képes arra, hogy bepróbálkozzak, mert van bennem annyi empátia, hogy a másik helyébe képzelem magam. Bár pont az egyik barátnőm azt mondta,ha te nem próbálod meg,akkor majd jön egy r.banc és az viszont megteszi, ha megtudja. Sajnos igaza van, de aki elhagyja a párját miattam az engem is simán el fog hagyni másért, szóval győznek a magadfajta r.bancok. Amire meg gondoltál, az am a k.rva, annak fizetnek, te egy ribizli vagy. XD
2021. máj. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!