Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez minden esetben egy barátság...

Ez minden esetben egy barátság végét jelentheti? Így írnátok neki?

Figyelt kérdés
Ha veszekszel egy barátoddal (nem tudtok bocsánatot kérni meg elég csekély dolgon kaptok össze) és mikor üzenetet írnál ennek a barátnak akkor látod hogy kitörölt Facebookon az ismerősei közül. Ilyen esetben írnál neki vagy hagynád?

2021. máj. 23. 03:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hirtelen haragjában tette, és egy idő után megbánja. Ha nem nagy dolgon vesztetek össze, én a helyedben írnék.
2021. máj. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség haragot tartani szerintem, főleg ha nem nagy volt a dolog.
2021. máj. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem is volt már hasonló a legjobb barátommal. Végül rájöttünk, hogy baromság, elfelejettük és kibékültünk. Próbálj meg beszélni vele
2021. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Régen írtam, írtam volna ilyenkor. Azóta rájöttem, szánalmas voltam emiatt, így most már nem írnék.
2021. máj. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Gáz vagy nem, megtettem ezt én is. Mérges voltam és megbántott. Azóta nem keressük egymást. Nem érzem, hogy én voltam a hibás, gondolom ő se, hogy ő lett volna. De ahelyett, hogy megbeszéltük volna, elköszönt.
2021. máj. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!