Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogossan vagyok megsértődve?

Jogossan vagyok megsértődve?

Figyelt kérdés

Van egy kedves ismerősöm akivel bizalmi kapcsolatot ápolok. Nevezzük, mondjuk.. Aslannak. És van egy másik akit ki nem állhatok. Ő legyen Joffrey. Aslan úgy gondolta, hogy azért vagyok vele jóban mert szeretném magam mellé állítani Joffrey ellen. Természetesen tisztáztam, hogy erről szó sincs és eleve nem is értem, hogy ez hogyan jutott eszébe. Azóta viszont gondolkoztam és nagyon nem esik jól, hogy ilyet feltételez rólam. Mit gondoltok jogos a felháborodásom? Megmondjam neki, hogy ezzel megbántott?


Tudom, hogy ez kicsit talán ködös lehet, de szándékosan nem mentem bele a részletekbe. Nem szeretném hogy felismerhető legyen a történet, ezért vannak az álnevek is. Körvonalakban azonban erről van szó.


2021. máj. 25. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne hisztizz. Megkérdezte, mondtad, hogy nem, ennyi.
2021. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
Biztos adtál neki okot rá hogy ezt gondolja. A stílusodból én is egyből azt gondolom pedig nem is ismerlek 🤷
2021. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%
Ez valami polgarhaborus kemtortenet, vagy mi bajod van?
2021. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!