Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak itt olyanok (lányok),...

Vannak itt olyanok (lányok), akik hozzám hasonlóan egyre többet csalódnak a barátnőjükben/barátnőikben? 22/L

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mi minden miatt csalódtatok? Ti is úgy érzitek, hogy távolodtok el egymástól?

2021. máj. 25. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem hogy mi történt?
2021. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Én nem feltétlen a barátnőimmel, hanem amblokk a kapcsolataim nagy részénél érzem, hogy nem különösebben erősödödtek, vagy változtak. A pandémiának tulajdonítom ezt. A legtöbb időt a párommal töltöttem, mióta beköszöntött a kovid.

20l

2021. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy veszem észre, hogy márcsak én keresem a barátaimat, és ők engem nem. Én írok rá mindegyikre, és várnom kell napokat (akár heteket) mire válaszolnak, nincs kedvük beszélni, holott máskor éjjel-nappal csevegtünk, sokat találkozgattunk, de már nem nagyon kíváncsiak rám, maguktól nem keresnek...
2021. máj. 25. 22:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyit gondolkozok, hogy vajon mit ronthattam el. Ha senkit nem keresnék, ők lennének felháborodva, hogy lesz@rom őket. De ha meg kezdeményezek, nincs hozzám kedvük...
2021. máj. 25. 22:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan nem kérdeztél rá erre náluk? Hátha nem kapnál őszintétlen választ
2021. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az ember felnő, lesz saját élete, családja, munkája, ami mellett se ideje, se kedve napi több órákat pötyögni a barinőknek és minden nevetséges apróságról beszámolni. Nincs kedve, ideje heti több bulikázáshoz, brancshoz, shoppinghoz, spinninghez, stb. Egyszerűen mások lesznek a prioritások. Van, aki később erő típus és tovább szeretné ezt húzni, te lehet ilyen vagy.

Bár ha minden kapcsolatban visszaesést tapasztaltál, talán nem a mindenki másban van a hiba. Mit csinálsz másként, mint előtte?

Egyetem után a barátok egy része eltűnt, a többi megmaradt, de heti 1-2 gyors beszélgetés és ritka találkozók mellett. Nincs ezzel semmi baj, ha szükség van a másikra, így is számíthatunk egymásra, de nem kell minden apróságot tudnunk a másikról.

2021. máj. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezeknek a barátaimnak nincsenek családjaik, ugyanazon a munkahelyen dolgoznak, ahol eddig is. A többi barátukkal többet foglalkoznak, mint velem.
2021. máj. 26. 09:46
 8/8 anonim ***** válasza:

6: ne forgasd már ki a kérdező szavait. És miért kell ilyen negatívnak lenni, hogy rögtön vele van a baj?

Nekem van legjobb barátnőm, pedig 25 éves vagyok, az orvosira járok, és ő is elégg elfoglalt, viszont annyit lógunk együtt amennyit csak tudunk. Nem érzek eltávolodást.


Lehetséges, hogy nem túl intim a kapcsolatotok? Vagy találtak maguknak egy legjobb barátnőt?

2021. máj. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!