Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenkor mi van?

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akivel régebben sokat beszélgettünk mostmár egyre kevesebbet. Magától nem ír, ha írok alig ír vissza, találkozni szinte sose tudunk mert alig ér rá. Viszont ha össze futunk az utcán üvöltözi a nevem, odafut hozzám és elkezd ölelgetni. Most ilyenkor mi van?

2021. máj. 29. 07:14
 1/8 A kérdező kommentje:
F/16 ez lemaradt
2021. máj. 29. 07:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Azért nem találkoztok, mert ahogy leírtad nincs ideje, valószínűleg emiatt is chatel veled kevesebbet. Azért ölelget téged, mert plüssmacinak nézel ki, ami cuki és ölelgetni szokták.
2021. máj. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg nincs szád az orrod alatt, hogy ezt tőle kérdezd meg, ugye.
2021. máj. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
60 kiló vagyok vasággyal, nincs mackó testalkatom
2021. máj. 29. 08:33
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért nem kérdezem meg tőle mert nem bírnám nem bunkón megfogalmazni üzenetben, és szerintem az ilyesmit személyesen kell megbeszélni. Többeközt ezért is akarok vele találkozni.
2021. máj. 29. 08:42
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
97%
És ha vele akarsz találkozni, akkor miért minket abajgatsz?
2021. máj. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen rossz helyesírással ne is írásban tedd fel neki a kérdést. Segítek: Annyit írjál neki: Kedves Katalin v. nem tudom, hogy hívják, elég ritkán írsz mostanában nekem, mi az oka ennek? De amikor találkozunk, látom, hogy nem haragszol rám, pedig sokszor ezt hiszem. Szeretném, ha megírnád, miért nincs rám időd, miért csak cheten tudod a kapcsolatot tartani velem. Szia, X

Még annyit hozzá lehetne írni: hogy Ne értsd félre, nem akarok tőled semmivel sem többet, mint ami eddig is volt köztünk, csak barátságot.

2021. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedvel téged lehet , hogy nem csak barátként és soha ne becsüld le magad.
2021. jún. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!