Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan beszéljek lányokkal?

Beni6328 kérdése:

Hogyan beszéljek lányokkal?

Figyelt kérdés

Holnap megyek pár barátommal biciklizni és jönnek lányok is.

Semennyire nem tudok lányokkal beszélni


Ha próbálok akkor nagyon cringe vagyok


Mit csináljak?


2021. jún. 3. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallgatni arany! Nezz bolcsen :)
2021. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd ami nem megy. Én nem tudok falat mászni, nem is próbálok. Nem égetem magam.
2021. jún. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Ne próbálkozz feleslegesen, lányként mondom, néha jobb lenne, ha pár srác csendben maradna. Egyébként pedig, mindenképp legyél tisztelettudó, szerintem.
2021. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd amúgy. Ha úgy alakul, akkor nem szólsz hozzájuk semmit. Ha meg úgy alakul, akkor úgy szólsz hozzájuk, ahogy kell, azaz alkalmazkodsz a szituációhoz. Nem értem minek ezt túlagyalni.
2021. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne menj velük biciklizni. Komolyan. Magamat ismerve (ugyanígy kringé vagyok ha megszólalok, nem csak a lányokkal :D ) nem lesz jó vége, te leszel az akin a végén röhögni fognak, az meg nem jó.
2021. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy Casanova, de szerintem túlgondolod ezt; beszélj úgy velük, mint egy fiúval, ha az könnyebben megy - a legrosszabb, ami történhet, hogy nem fognak leteperni és falni a tested...
2021. jún. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lol egész jól ment
2021. jún. 4. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!