Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan beszéljek lányokkal?

Beni6328 kérdése:

Hogyan beszéljek lányokkal?

Figyelt kérdés

Holnap megyek pár barátommal biciklizni és jönnek lányok is.

Semennyire nem tudok lányokkal beszélni

Ha próbálok akkor nagyon cringe vagyok

Mit csináljak?

jún. 3. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallgatni arany! Nezz bolcsen :)
jún. 3. 19:24
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd ami nem megy. Én nem tudok falat mászni, nem is próbálok. Nem égetem magam.
jún. 3. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Ne próbálkozz feleslegesen, lányként mondom, néha jobb lenne, ha pár srác csendben maradna. Egyébként pedig, mindenképp legyél tisztelettudó, szerintem.
jún. 3. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd amúgy. Ha úgy alakul, akkor nem szólsz hozzájuk semmit. Ha meg úgy alakul, akkor úgy szólsz hozzájuk, ahogy kell, azaz alkalmazkodsz a szituációhoz. Nem értem minek ezt túlagyalni.
jún. 3. 19:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne menj velük biciklizni. Komolyan. Magamat ismerve (ugyanígy kringé vagyok ha megszólalok, nem csak a lányokkal :D ) nem lesz jó vége, te leszel az akin a végén röhögni fognak, az meg nem jó.
jún. 3. 21:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy Casanova, de szerintem túlgondolod ezt; beszélj úgy velük, mint egy fiúval, ha az könnyebben megy - a legrosszabb, ami történhet, hogy nem fognak leteperni és falni a tested...
jún. 4. 13:32
 7/7 A kérdező kommentje:
Lol egész jól ment
jún. 4. 21:55

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!