Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi értelme a "Van kedved...

Mi értelme a "Van kedved találkozni?" kérdésnek? Ha nincs, úgyse írja meg, hanem azt mondja, hogy "nem ér rá" vagy hasonló

Figyelt kérdés
2021. jún. 4. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Mért szerinted hogy kéne valakit találkozora hivni?
2021. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Az az értelme, hogy találkozóra invitálj valakit, értelemszerűen.
2021. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak őszinte emberek is, akik megmondják, hogy "nincs kedvem"
2021. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 October15 ***** válasza:
Nyilván a kérdés nem arra vonatkozik, hogy szó szerint van-e kedve. Mármint nyilván ennél kevésbé általánosan is el lehet hívni valakit valahova de attól itt még nem az a legit elvárás, hogy eldöntendő kérdésként közölje, hogy nincs / van. :D
2021. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mondjuk az, hogy 30an azt írják erre hogy nem, de 1 meg azt hogy igen.
2021. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
A lvl 100-as puák most elkapnák a grabancod, mert választási lehetőséget ajánlasz a másiknak, nem pedig kijelented hogy menni fogtok valahova.
2021. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#3: Nem hiszem, hogy sokan így megmondják. Egyik baràtnőmet pont elhívta az egyik kolleganője holnapra csajos programra. Barátnőm se vallotta be, hogy nincs kedve hozzá, hanem azt kamuzta, hogy el van maradva a munkával és muszáj hétvégén is dolgoznia. Mivel nem egy munkakörben dolgoznak, így el is hitte a másik. Mindenki ezt csinálja.
2021. jún. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

am 6os ezeknek az lvl 100as nemtom ki csávóknak igazuk lehet.

mert én is észrevettem vagy 10 éve, hogy kijelentő módban kell és lehet csak nőkkel kommunikálni, hogy ez lesz-van és kész... és egyből bele is mennek...engedelmeskednek.


de ha választási lehetőséget ajánlok, mint egyenrangú embernek, akk annyi ott is van vége a dolognak és nem a válaszuk.

és semmi nem lesz a szituból.

2021. jún. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8 Hát lehet a legtöbb nőnek bejön. :D Én speciel agyvérzést kaptam, amikor valaki így próbálkozott.


Én simán megmondom, ha nincs kedvem (ha kérdezik, ha nem), de sajnos a legtöbb ember szerintem jópofizik. :( És én nem vagyok jó emberolvasó, nem veszem a jeleket

2021. jún. 5. 11:28
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

ez sem túl pozitív amit írsz.


mert nem gondolsz bele abba, hogy a srác agyalt ezen az egészen, felkészült rá.

és amikor előadja, akkor te csak és kizárólag önmagadra gondolsz, hogy neked nincsen kedved és ezt nyersen közlöd is vele.


ez tahóság.

2021. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!