Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem lehet a baj, vagy a...

Velem lehet a baj, vagy a társasággal?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok barátom, viszont akikkel tartom a kapcsolatot, velük egyáltalán nem érzem jól magam. Ha társaságba kerülök, vagy találkozom velük (külön-külön) akkor viszonylag elég pörgős vagyok, ők viszont pont ellenkezőleg. Én vagyok az az ember, aki imádja, ha kint lehet, ők viszont kizárólag addig tartózkodnak kint, amíg elszaladnak ide-oda. Ha filmet nézünk, ők már szinte az elején alszanak, és ebből adódóan, ha náluk alszom, akkor sosem tudok mit kezdeni magammal, mert kilenckor lefeküdni otthon is letudok. Ha megbeszéljük, hogy megiszunk valamit, vagy játszunk egy játékot, mindig hamar abbahagyják, mert nincs kedvük, vagy fáradtak. Én pedig olyan emberekre vágyom, akikkel lehet szórakozni, akik életvidámak és hajnalban is vevők akár egy városnézésre, sétálásra, beszélgetésre, de ilyenkor mindig eszembe jut, hogy lehet csak én tolom túl, és az a normális, amit ők csinálnak.

2021. jún. 5. 02:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Lemaradt a korom, szóval 18/L.
2021. jún. 5. 03:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek megvan a maga temperamentuma, energiaszintje, hogy mi tölti fel, s mitől fárad el. Egyikőtökkel sincs baj, mindegyikőtök másra lett "tervezve". A te társasági igényedet nem tudják olyan formában kielégíteni, amire szükséged lenne.
2021. jún. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Keress más barátokat.
2021. jún. 5. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj veled se, velük se, csak nem illetek össze. Nem feltétlenül kell megszakítani a barátságot, de mindenképp keres újakat (is).
2021. jún. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!