Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Átvertem, ki akart békülni...

Átvertem, ki akart békülni azt mondta, de mégse volt igaz. Jogos a kiakadásom vagy neki van igaza?

Figyelt kérdés

Van két barátnőm, az egyik eléggé nagyot csalódott bennem. Jó ideig nem is beszéltünk. A másik barátnőnk mellette állt ki (bár már látom, hogy jogosan). Nagyon sokáig próbáltam bizonyítani, hogy béküljön / béküljenek ki velem.

Egyik nap írt a barátnőm (nem az akit átvertem hanem a másik), hogy már megbocsájtottak nekem, menjek el xy helyre másnap és beszéljük meg mert már nem haragszanak rám.

Elmentem. A pofámba röhögött mind a kettő, hogy hogyan képzeltem, hogy majd ezek után meg fognak nekem bocsátani.

Jogos hogy ez most nagyon szarul esik és ki vagyok akadva és nem szeretnék már ezért többet küzdeni? Vagy teljesen jogos a szivatásuk? Ha azt monddták volna, hogy bocs de többet nem akarunk veled szóba állni akkor is megértettem volna. Csak hiányoztak és helyre akartam hozni a hibámat.



2021. jún. 5. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet érdemben válaszolni a kérdésre, ha nem mondod el mi miatt haragudtak meg ennyire. Legalább nagy vonalakban írd le. Pasi ügy, vagy kibeszélés?
2021. jún. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Érthető, hogy rosszul esik. Gonosz dolgot tettek, mint ahogy te is, amikor átverted egyikőjüket. Mindenki követ el gonosz dolgokat. Nem tudsz többet tenni, mint bocsánatot kérni, megpróbálni helyre hozni a dolgot és törekedni az életben arra, hogy ne kövesd el ugyanazt mégegyszer. A megbocsájtás már az ő feladatuk, mint ahogy a te feladatod, hogy megbocsásd, amit ők tettek ellened.


Üdv: Lóránd

2021. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Valahogy szopasd te is be őket most. Aztán menjen a háború, s a gyengébb majd feladja idővel. Csak keményen, hadd sírjon a szájuk! 💪
2021. jún. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!