Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes újra kezdeni ezek...

Érdemes újra kezdeni ezek alapján?

Figyelt kérdés
Nem régebbin volt egy fiú barátom akit anonim oldalon ismertem meg, az elején jól kijöttünk de viszont a végén adódtak problémák,ő többet érzet én pedig nem, valamint volt egy problémája és folyamatosan arról beszélt hiába próbáltam segíteni, ennek ellenére is mindig felhozta az adott témát ezért szétváltunk nem látam már nagyon reményt akkor lelkileg nem is voltam a legjobb állapotban. De viszont azóta nem találtam senkit aki olyan lenne mint ő és tartok attól mi lesz ha lesz egy kapcsolatom és nem lesznek olyan jó tulajdonságai mint neki volt. Igaz voltak rosszak is de lelkileg nagyon megértő volt is ritka aki ennyire megértő.És ettől az egy dologtól tartok hogy nem találok olyan embert majd aki számomra megfelelő lenne. Ezzel kapcsolatban jelenleg a gond az hogy azóta már talált magának mást és együtt van vele. Mivel nem rég az egyik közösségi oldalon láttam hogy tett ki képet vele. Szerinted így még érdemes lenne felkeresni vagy inkább engedjem el?
2021. jún. 5. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Neked csak pótléknak kellene,de amúgy is már van valakije,szóval szerintem felesleges.
2021. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lefordítom röviden: "jó volt a srác míg szemetes volt, de már idegesített hogy ő is tolta a problémáit, hisz csak nekem szabad - csak az ÉN állapotom számít. Féltékeny vagyok a másik lányra, hogy a szemetesem elvette előlem, mert rettegek hogy nem találok mást a helyére. Akkor pedig kinek fogok panaszkodni? :("
2021. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!