Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Amióta volt az online oktatás, és visszaküldtek bennünket a suliba, azt vettem észre, hogy magányos vagyok. Ugye most vagyok kilencedikes, és a volt osztályomból egyetlen egy lánnyal tartom a kapcsolatot, ő a legjobb barátnőm. Más suliba mentünk és ő sportol is emellé, és nehezen tudunk találkozni, beszélgetni. Hiába mondjuk egymást "legjobb barátnők"nek, én úgy érzem, hogy nem vagyunk azok. Megosztom vele a dolgokat, de például ő sosem jön el hozzám aludni, mindig csak én megyek hozzá, de ez is ritka. Ha találkozunk simán, akkor jön hozzám, de ha alvásról van szó akkor egyből nincs kedve, nem akar (ezt már megbeszéltük miért). Nem tudom miért, mindig ilyen távolinak érzem ezt a barátságot. A problémám ezzel az, hogy nekem csak ő a az egyetlen barátom. Sok lánnyal beszélgetek az osztályban, nagyon kedvesek imádnak meg minden, de annyira ott akarnék aludni valakinél, vagy csak valaki nálam, azonban mindenkinek meg van a saját barátnője, akinél alszik vagy találkozik. Telefonon tök jól elbeszélgetek mindenkivel, de ha felvetem, hogy "mennyire hiányzik már, találkozzunk" egyből senkinek nincs kedve találkozni. Mindig én kérdezek meg mindenkit és hívok el találkozni, de rám soha nem ír senki. Ha én nem keresem az embereket akkor ők rám se sz@rnak. A barátnőm ugye sportol és neki van ott egy nagyon jó barátnője, aki legjobb barátnőnek szólítja az én barátnőmet. Mindenre nyitott vagyok, csak lenne valaki, aki keresne. Nem muszáj egyből valakinek nálam aludnia, csak találkozzunk és üljünk le egy padra beszélgetni, vagy sétáljunk. Már elegem van abból, hogy látom a többieket, ahogyan a barátnőikkel vannak, én meg otthon ülök egyedül. Mi lehet a baj? Tudom, hogy én is hibás vagyok valamennyire, de mivel eddig mindig mindenki visszautasította a találkozókat, ezért már félek megkérdezni az embereket. Tudtok valami tanácsot adni?


16/L



2021. jún. 5. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Ha barátokat keresel, én itt vagyok:) 17/F
2021. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
1.pontozás alapján te csak dugni akarnál vele nem igazán barátkozni XD
2021. jún. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Nem vagyok annyira otthon két lány barátságának világaiban, de 16 évesen együtt aludni szerintem már kicsit késő. Ez olyan 10-12 éves korig gyakori lehet, ha a szülők is benne vannak, aztán felnőnek ők is, szóval kicsit sok az elvárásod ezzel kapcsolatban.


A másik része hogyha aludna is valakivel, már tinikről beszélünk, tehát nagyon bíznia kell az adott személyben, hogy beengedje a házukba, a szobájába, egyes esetekben akár az ágyába. Szoros kapcsolatoknál lesz ilyen, azt pedig nem tudod kierőszakolni.


Ezt az egész ottalvást én a helyedben háttérbe raknám, nem annyira értem miért akarod velük tölteni az éjszakákat azon kívül, hogy magányos vagy. Már az is elég nagy bizalommal jár, ha egyáltalán a lakásukba beléphetsz és engedik a személyes terüket egy kicsit megismerni.


Ismerkedj, találkozgass másokkal is mint a jelenlegi egy barátnőd, de ne erőszakold rájuk magad. Hívd el őket 1-1x, nézd meg mennyire vagytok egy hullámhosszon és fokozatosan építsd a kapcsolatokat, ne egyből akarj legjobb barátnőt, mert abból csak az lesz hogy mindenki menekülni fog tőled.


Légy barátságos, érezzétek jól magatokat, hülyéskedjetek, de ne akaszkodj rájuk, hagyj nekik teret.

2021. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. Köszönöm :D
2021. jún. 5. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!