Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim? Mas...

Miért nincsenek barátaim? Mas is igy van ezzel?

Figyelt kérdés
Nem erzem magam rossz embernek,se udvariatlannak. Értelmesen el lehet velem beszélgetni, bárkit meghallgatok, türelmes vagyok, konfrontalodok és még is itt vagyok 30 éves nő és nincs egy igaz barátnőm. Az összes régi baratsagaim köddé váltak, csak online néha pár szóváltás történik. Emlékszem anno a szüleim hol ennél a baratnal kaveztak hol annál. Nincs kihez szoljak, nincs kivel megbeszelnem a problemaimat se az oromeimet. Ugy erzem hogy a ferjemen es a szuleimen kívül senkim sincs. Akik voltak a ferjemnek haverjai azok is elkoptak mellolunk mert addig voltunk csak jók amíg hasznuk volt belőlünk valamint elegünk lett hogy kibeszlnek mindenkit es ketszinuek. Mitől változtak meg ennyire az emberek?
2021. márc. 31. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
mert ennyire erős kötelékeket sikerült kialakítani, vagy épp nem költöztetek távol tőlük, esetleg ők tőletek?
2021. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagym ha nem titok?? :)
2021. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok, manapság nem fontos az embereknek a barátság, ezt tapasztalom.
2021. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek. Amíg volt jelenléti okatatás, addig a többiekkel beszéltem, de most, hogy nincs csak itt gyakorin beszélek ritkán az emberekkel.
2021. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Esküszöm itt a gyakorin tudom csak elmondani a problemaim, kiirni magambol. Senkit nem erdekel hogy mi van velem. Lehet én vagyok csak régimódi, olyan barátság az álmom ahol heti szinten beszélünk egymassal, unneplunk es kitartunk egymás mellett az évek mulasaval is. Pl a főiskolás barátaim közül van aki arra se méltat hogy visszahivjon ha latta hogy kerestem. Szomorú ez...
2021. márc. 31. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem a problémát, sajnos hasonlóan vagyok vele, azzal a különbséggel, hogy párom sincs, gyakorlatilag nem számíthatok senkire és semmire az életben.
2021. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!