Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek, vélemény erről?

Szerintetek, vélemény erről?

Figyelt kérdés

Csak suliba lehet barátkozni vagy felnőtt korban is, munkahelyen pl vagy máshol, vagy már halott ügy?

Lány vagyok.



2021. jún. 12. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet barátkozni. Bár nekem inkább csak felszínes ismeretségeim lettek leginkább. Van, akivel pár év után is tartom a kapcsolatot, de nem napi szinten. Félig-meddig érdekbarátságok vagy szimpla ismerősök lettek csak, miután más helyre kerültünk. De ha lelkesek vagytok, és kedvelitek egymást, miért ne?
2021. jún. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, de fölösleges.
2021. jún. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

3 barátom van gimiből. Van 2-3 barátnőm, akiket nem sulin keresztül ismertem meg.

Plusz egyetemen is rengeteg lehetőség van barátkozásra.

Lehet barátkozni edzésen/egyéb hobbi közben

Szomszédokkal/koliban/stb

Lehet barátkozni munkahelyen/tanfolyamon/egyetemen

Nyaraláson

Barátokon keresztül

Gyakorlatilag bárhol.


Én egyszer miközben futottam a vonathoz összebarátkoztam valakivel. Végül egyébként sajnos vagy nem sajnos elértem a vonatot, de ő felajánlotta a társaságát ha mégse érem el és valószínűleg nagyon jó barátnők lettünk volna.

Másik eset: jövök haza egy egyetemi programról (ahol nem ismertem senkit és nem is ismertem meg senkit, nem beszéltem senkivel), valaki azt mondja "én is erre megyek, menjünk együtt!" És vegigdumáltuk az utat. Sajnos utána haza kellett költözni a koliból a vírus miatt, így a találkozási szándék nem valósult meg pedig konkrét tervünk volt. Majd ha visszamentünk, bepótoljuk.


Ahogy az ábra is mutatja: bárhol bármikor bárhogy lehet barátkozni csak kell hozzá két ember, akik szimpatikusak egymásnak.

2021. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!