Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy hölgy akinek picit...

19780805 kérdése:

Van egy hölgy akinek picit zűrös az élete 3gyermek rossz kapcsolat,2szer taliztunk már szexuálisan vonzódik de valahogy már nem szeretne többet találkozni..lehet ..így ìrta.mi lehet a gond??

Figyelt kérdés
2021. jún. 12. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Az hogy zűrös.
2021. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom a három gyerek is három különböző apától van, és most olyan palimadarat keres akihez elmenekülhet pereputtyostól a rossz kapcsolatából. Felmért a két találkozó alatt, és nem talált elég gazdagnak hogy eltartsd a gyerekeivel együtt. Szerencséd.
2021. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia pont bele trafáltál igen 3gyerek 3apa gyámügyi bajok..azt hiszem van egy újdonsült férj is ...🤔😁pont a gyám miatt.. még nem is hogy gazdag . igazából annyira hüle nem vagyok szóval nem akartam vele családot alapítani mondjuk így.
2021. jún. 12. 09:44
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Csak örülj neki, az ilyen embereket el kell kerülni, messziről
2021. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondolom ..de persze úgy lett előadva hogy kicsit szálljak magamba .."lehet hogy nem kellene többet találkozunk" válaszom erre hát akkor rendben ..minden jót neked ..kb ennyi volt
2021. jún. 14. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!