Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most én vagyok a rossz vagy ő...

Most én vagyok a rossz vagy ő volt a bunkó?

Figyelt kérdés

Beszélgettem chat-en egy barátommal, aki folyton azzal jön, hogy gitározzak neki. (1 hónapot jártam gitárórára 1 héten 1x, de a covid bezárások miatt abba kellett hagynom és haza kellett költöznöm a koliból, nem volt megoldható online oktatás mellett, hogy 2 órát oda-vissza utazzak a tanár hoz, ezért fel lett függesztve, amíg személyesen megoldható lesz a gitár óra, online nekem nem megy a zene tanulás, próbáltam, de egyszerűen úgy tudom megtanulni, ha ott vagyok személyesen és látom, hogy hogy smint).

Szóval megkérdezte (legyen a neve Alex) , hogy "mikor gitározok neki?". Mondtam neki, hogy "nem tudok gitározni még, elégedjen meg a közös ismerősünkkel." Erre azt a választ kaptam Alextől, hogy "elutasito vagy...". Ez után megkérdeztem tőle, hogy "miért?"

Alex: nem is akarsz gitározni.

Én:?? Ezt honnan veszed?

Alex: látom a gondolataidat

Én: Alex ne gondolj bele többet a dolgokba mint ami a valóság légyszi.

Akkor már bajok vannak ha látod a gondolataimat...

Akarok gitározni és nem adtam fel ezt az álmom.

Alex: oké :( csak nem rossz kedved van?

Én: Nem. Akkor már "haraptam" volna :)

Alex: Nem úgy tűnt...

Én: akkor bocsi, csak utalom ha meggyanusitanak

Alex: inkább Jolánnal viccelődök ő nem ilyen agresszív

Én: De ebben mi volt a vicces? Ebben egyáltalán nem volt semmi vicces.

Alex: (figyelmen kívül hagyott) Jolán szólj a pasinak hogy gitarozzon nekem


Annyit írtam még, hogy totál nem értem és elköszöntem, majd kiléptem a csoportból. Kicsit megkönnyebbültem. De nem tudom ezt mire vélni. Tényleg, nyugodtan írtam mindvégig, én egy olyan személy vagyok, akit nehéz felidegesiteni, ilyenen amit fent írtam szinte lehetetlen. Tényleg én voltam a rossz és volt benne valami vicc, ami nem jött le nekem neten keresztül vagy mi volt a baj?


2021. ápr. 14. 15:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Tényleg, agresszív voltam?
2021. ápr. 14. 15:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg így hangzottak el a válaszok, akkor nem. Inkább csak a csávó értetlen. Ha nem akarsz gitározni neki még, fogadja el.
2021. ápr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem utálok jobban, mint az ilyen erőszakos, buta f.aszokat.

Biztos nem nyűglődtem volna vele ennyit a helyedben.

2021. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a csávó eléggé fura nekem vagy nem is tudom olyan erőszakos feelingje van.

Most ha annyira gitárt akar hallgatni akkor keressen videót ne mást zaklasson.

Mit nem lehet elhinni azon hogyha nem tudsz még úgy gitározni.

Amúgy én is tanultam gitározni és az elején amikor a legjobb barátnőmmel face time-oltunk akkor megkért ,hogy játsszak de nem tudom olyan kínos érzés volt. Márint nem az ,hogy megkért hanem ,hogy más előtt játsszak.

2021. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

(#1 Tényleg így hangzott a beszélgetés, screenshotot is tudok mutatni.)


Huh akkor megnyugodtam, kezdtem aggódni, hogy tényleg agresszív és bunkó vagyok. :(

Köszönöm a válaszokat! Ha bármi észrevétel vagy véleménye van valakinek akkor nyugodtan írhat.

2021. ápr. 14. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaaaj. Rossz érzés volt olvasni. Simán elbeszéltetek egymás mellett. Kínosan éreztem magam. Nem volt egyikőtök sem bunkó, csak nem értitek egymást. A hideg kirázott..

Te túl komolyan vetted, ő még nem vette ezt észre.

2021. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Meglehet, hogy komolyabban vettem a kelleténél, de csak azért, mert ez az egyik álmom, amit a jövőben megszeretnék valósítani. És számomra az, hogy "nem akarsz gitározni" az meggyanusitás.

Lehet, hogy tényleg bennem van a hiba vagy nem tudom, de ha nem úgy folytatja, hogy elutasito vagyok vagy úgy, hogy nem akarok gitározni, akkor nyilván máshogy reagáltam volna, sokkal lazábban. De a végét tényleg nem értem...nem vettem a" viccet" nem értem mi volt ebben a vicc. Ha az első 2 válasza helyett mást írt volna, nem ilyen meggyanusito szöveget, akkor nem reagáltam volna ennyire komolyan, hanem elvicceltem volna vagy nem tudom. Amúgy, se szeretem ha egy célommal, amit véghez akarok vinni a jövőben poénkodik valaki. A legvégén miért írta, hogy agresszív vagyok? Nem értem az egészet. :( :(

2021. ápr. 15. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!