Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lassan 22 éves nőként mit...

Lassan 22 éves nőként mit csináljak egyedül barátok nélkül esti programként?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy lassan 3 éve élek itt Budapesten, de két évet végigdolgoztam kőkeményen, most meg ugye a vírus miatt nem tudtam menni egy éven keresztül sehová.. eközben szépen kihullottak mellőlem az emberek, valaki vagy külföldre költözött, vagy éjszakai műszakban dolgozik, vagy egyszerűen nincsen kártyája.. vagy rosszabbik hogy lusta. Én viszont nagyon rosszul érzem magam, hogy minden egyes nap itthon ülök, hallom a nevetést, A nagy ricsajt kintről, én meg itt ülök fent egyedül. Ráadásul egyedül lakom és azt is hozzá fűzöm hogy a bulinegyedben lakom, a legforgalmasabb helyen... Szó szerint minden egyes nap egyedül vagyok, maximum annyira látom a napvilágot, hogy kimegyek boltba meg talán sétálni Ha van kedvem. Egyszerűen nem tudom hogy mihez kezdjek, hogy keressek embereket magam mellé, vagy egyszerűen hogy barátkozzak.. kisgyerekként még könnyű volt, de most valahogy megrémít a tudat hogy egyedül nőként menjek ki a nagy tömegbe.

Próbálok ismeretlen emberekkel is úgy beszélni, mindig mindenkivel közvetlen vagyok, ezért nem értem hogy mostanában nincs senkim.. soha nem szoktam itthon ülni. Ezt a borzalmas érzést akarom elfelejteni, remélem valaki tud segíteni, és remélem hogy valaki még átélt hasonlót, hogy hozzá tudjon valamit írni.. előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2021. jún. 12. 21:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%
Most bánom megint, hogy nem Pesten lakom, bár az emberek valószínűleg ugyanolyanok Bács-Kiskun megyében is, mint Pesten. A legtöbb ember nem akar ismerkedni, illetve csak a neten akarnak beszélgetni, én pedig sajnálom, de nem az az ember vagyok, akinek hiába hiányoznak a személyes kapcsolatok, ennek ellenére elkezdjen hetekig beszélgetni valakivel a neten, hátha tudunk majd találkozni. A végén persze mindenki eltűnik szó nélkül. Hiányzik a társaság, szívesen kiültem volna nyitáskor én is bárki és bármi mellé beszélgetni, de nem fog megváltozni egy csapásra az életem. Nem vagyok hibátlan, de bízom benne én is képes vagyok a barátkozásra. Ismétlem kérdező, a barátkozásra. Minimális számú emberi kapcsolattal rendelkezem, azt pedig megbecsülöm. A távolság miatt sajnos nem fér bele gyakori programként az esti beszélgetés, de egyszer-egyszer talán meg tudnánk beszélni egy programot, ha nem esek ki a korosztályból. Nem sokat láttam még Pestből, amit igen, azt is egyedül. 30/F
2021. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha aktuális még és van kedved barátkozni írj nyugodtan :) 20/L
2021. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!