Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt a barátnőnk?

Figyelt kérdés

Van/volt egy több éves baráti társaságunk, és az egyik barátnőnknek lett egy párja. És azóta kb. nem is foglalkozik velünk, nem ír vissza az üzeneteinkre, nem tud jönni, ha megbeszéljük, hogy találkozunk a társasággal, mindig talál valami kifogást hogy miért nem ér rá.

Tudom, hogy ha valaki megtalálja a 'másik felét', akkor nem a barátnők lesznek a legfontosabbak, de már majdnem egy éve nem találkoztunk, nem ír a csoportunkba, ráadásul nemrég fb-ről tudtuk meg, hogy eljegyezte a barátja.

Elég rosszul esik, hogy így lepattintott minket.

Szerintetek miért változott meg ennyire? Esetleg úgy gondolhatja, hogy nem tudjuk őt úgy megérteni, ha nekünk még nem jött össze a komoly kapcsolat?



2021. jún. 14. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Vagy a pasi túlságosan ledominálja és rövid pórázon tartja.
2021. jún. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, akkor kezdeményezz egy komolyabb beszélgetést.

Egybéként meg, ha nem vevő erre, és vissza sem ír, akkor hagyni kell a francba. Ha ennyit nem számítotok neki, akkor te miért foglalkozol vele? Vannak dolgok az életben amit el kell engedni. :D

2021. jún. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem már nincs szüksége barátokra. Nem veletek van a baj, egyszerűen vannak emberek akiknek bőven elég egy társ aki a mindenük egyben. Vele mindent tud csinálni amit barátokkal tenne, és még többet is. Én is ilyen vagyok, nincs sem időm, sem igényem barátokra-barátnőkre mert a párom maximálisan kielégíti minden szociális igényemet.

Mondjuk az nem volt korrekt ahogy intézte, gyakorlatilag dobott titeket. Elmondhatta volna szépen és tapintatosan hogy benne megváltoztak a dolgok, ahelyett hogy csak simán ignorál.

Lépjetek túl rajta, ő már nem a barátnőtök, de szerencsére ti többiek ott vagytok egymásnak.

2021. jún. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

,,Egy igaz barát nem felejtkezik meg legjobb barátairól még ha meg is találja szerelmét.’’


- Ha ti kezdeményeztek és figyelmen kívűl hagyja, sajnos felejtsétek el.

- Ha netán szakít az illetővel, és elkezd nektek írni, ne reagáljatok.


Miért?

- Már csak ki fog használni titeket ,,lelki támaszként’’


Ha úgy lesz ahogy mondtam:

Rátok ír (kihasznál titeket) és ti azt hagyjátok, az akkor sajnos a ti problémátok lesz.


“…legyetek azért okosak, mint a kígyók és szelídek, mint a galambok.” (Máté 10:16)


,,Minden JÖN és MEGY’’

2021. jún. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Wc-n is vissza lehet írni. Vagy a párja a telefont is elvette és csak felügyelet mellett használhatja. Lehet, hogy a munkahelyre a párja viszi be, munkaidő után a kapuban várja és nem engedi neki bevinni a munkába a telóját, nehogy onnan írjon a munkahelyi netet meg nem szabad divat célra használni.



Vagy csak nem érdeklik már a barátnők, nagyobb haszna van a párjaból, nem éri meg neki az időt, energiát a barátnői kapcsolattartás.

2021. jún. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
A legfontosabb, hogy ha szétmennek, ne írjatok neki. Had maradjon egyedül, megérdemli. Büdös bunkó.
2021. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem tart igényt rátok. Ahogy a 3-mas írta, neki bőven elég a hapija.
2021. jún. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem írtad a korod, de ez kb mindig így van. Addig haver/barát valaki, amíg más nem jön be a képbe.


31 vagyok. Sokszor tapasztaltam ezt, vagy csak ivócimbinek voltam jó.


Felnőttként a barátok méghamarabb cserélődnek, tűnnek el.

2021. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!