Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon gáz, ha fiúként nem...

Nagyon gáz, ha fiúként nem jövök ki a fiatalokkal, és nénikkel, idősebb nőkkel vagyok jóban?

Figyelt kérdés
Leginkább a szomszéd nénikkel, idősebbekkel. Néha ha anyám nem is jön, én hozzájuk járok és kávézunk, aztán beszélgetünk, sütünk valamit és elüssük a napot. Nem igazán értek szót a fiatalokkal, mert régen mindig gúnyoltak, és nem szeretem őket. Kinövöm ezt valaha szerintetek?

2021. jún. 16. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyáltalán nem baj hogy egy fiú szeret beszélgetni egy idős nénivel.
2021. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lelki traumad lett attol hogy gunyoltak meg piszkaltak, ezert mivel az ember tarsas leny, ott keresi a tarsasagot ahol akarja.


Szerintem legbelul te is szeretnel a korodbeliekkel jot nevetni, megerteni egymast, jol erezni magatokat, csak van ez a gatlas benned.

2021. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A belevaló gilfeknél nincs is jobb, ugye?
2021. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Velük tényleg el tudok beszélgetni másról is, nem csak arról, hogy ki hol bulizik, milyen telefonja, autója van, kivel jár stb. Lehet én vagyok konzervatív, mert azért próbálkozok ismerkedni, de ez nem megy olyan felszínes emberekkel. És olyat nem találok eddig a korosztályomból jelenleg, akivel hasonló lenne az érdeklődési körünk. Plusz falun lakok, gondolom ez leesett a szomszéd néni témából. Persze abból sem a pletykásakkal barátkozok, de ők megértenek, tudunk beszélni olyanokról, ami engem is érdekel.
2021. jún. 16. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok,középkorú és nekem is volt fiatal srác, aki szó szerinti barátom volt.

kirándultunk, sokat beszélgettem vele, a hobbi is közös volt.

Aztán amikor megházasodott,akkor a családjával volt többet. Nemrég találkoztam vele, elmondta, hogy velem és az apósával tudott jól beszélgetni,tenni venni. Sem a neje, sem a testvére nem volt jó társaság neki.


Nem korhoz kötött a barátság és a szimpátia !

2021. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ez a te dolgod. Ha jól érzed magad miért ne. A többiekre meg ne hallgass. Azokkal meg ne foglalkozz akikkel nem szeretnél.

2021. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!