Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek miért van az hogy...

Szerintetek miért van az hogy sokakat ignorálnak a "barátai" ?

Figyelt kérdés
Én is most például egy ilyen hülyeségben vagyok. Soha nem ignorálok senkit se nyomós ok nélkül viszont én annál inkább kapom. A szitu annyi igazából hogy a mostani osztályban lett két "barátom" sülve főve együtt vannak stb most nem is ez a baj legyenek, viszont egyre inkább kerülnek (pl. utolsó nap mentünk városba osztállyal mentem velük ők begyorsítottak aztán otthagytak mint eb a szarát 😢 hátra se néztek xD) meg jó ha egy két választ ki tudok csikarni egyikből másikból facebookon, tényleg én nem kérem hogy 0-24 beszéljenek velem viszont ez így meglepett és egyúttal fájt (egyiküknek segítettem is online oktatás alatt egy két hónapot 😔) Van egy két dolog még de így is regény lett. 😅 Vagy én csinálok valamit rosszul vagy csak kihasználnak de kétlem hogy ezt érdemelném. Nyilván vannak hibáim de nem tudom ezt hova tenni. 😕
2021. jún. 17. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezt érdemled, de van aki kihasznál (pl. az online oktatásos), van akivel szimplán nem jöttök ki, vagy ő nem akar barátkozni. Utóbbi ettől még nem szemét és nem akar bántani, csak ez a helyzet, el kell fogadni és nem a meggyőzésével foglalkozni.


Tehát ha azt érzed hogy valakik nem szívesen látnak, kerülnek, nem akarnak beszélni, akkor ne erőltesd a dolgot, nincs értelme. Beszélgess másokkal, keress olyanokat akiknél azt érzed ők is érdeklődnek felőled, még ha ez azt is jelenti hogy olyannál kezdeményezel akivel eddig nem nagyon ismertétek egymást.

2021. jún. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azert mert az emberek tobbsege ilyen.


Hamar megunjak a masik tarsasagat, csak egy rovid idore szeretnek valakivel lenni.


Ebben talan kivetel a parkapcsolat, bar ott is sokan hamar elunjak magukat.

2021. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen barátok nem barátok. Még haverok sem.

Szerintem hagyd őket a francba. Jobb egyedül lenni mint "barátok" között.

Jönni fognak majd jobb emberek az életedbe, most csak magadra és a tanulmányaidra koncentrálj inkább. Az is segít, tudom hogy klisé, ha olyan hobbit nézel ki magadnak ami érdekelne vagy már régebb óta szeretted volna kipróbálni, és ott is lesznek fiatalok akikkel összeismerkedhetsz.

2021. jún. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi megfogadom amit írtál egyes, hasonló véleményen kezdtem el én is lenni az elmúlt napokban. Csak reméltem hogy nem igaz, legrosszabb az egészben hogy akinek segítettem akkor még a barátjának hívott, hát nem jött be i guess.
2021. jún. 17. 11:23
 5/12 A kérdező kommentje:
2/4 hasonlót észrevettem viszont általában mások hamarabb unnak meg 🤔
2021. jún. 17. 11:27
 6/12 A kérdező kommentje:

(most látom hogy rosszak a jelöléseim inkább rendesen kiírom a számot 😅)


Hármas most visszatekintve rossz döntés volt nyitni feléjük, és köszi megpróbálok inkább arra figyelni ami fontos meg lekötni magam. A barátkozást nem tudom inkább a sorsra bízom ezek után. 🤔

2021. jún. 17. 11:32
 7/12 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Jó döntés kedves kérdező :)
2021. jún. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi az az egy két dolog amit még említesz? Úgy tisztább képet lehet kapni ha leírod ,bár nagyon úgy néz ki,hogy ők ketten jól el vannak nélküled és nem igaz barátok.Nyiss új emberek felé még fiatal vagy biztos lesz még igaz barátod:))
2021. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nyolcas fent áll a „ha ló nincs szamár is jó” helyzet ami annyit tesz ha egyikük nem jött például, akkor én voltam a nagy barát. A második annyi hogy mentünk buszra és pár utcával arrébb csatlakozott két osztálytársunk. Hasonlóan a fentebb leírtakhoz egyszerűen elkezdett gyorsabban ballagni a bagázs (én hátul kullogtam természetesen) gondoltam várok hátha valaki hátrafordul hogy lassítsunk már vagy valami (mivel nem igazán tudtam tartani a tempót) hát nem nem lassított senki és ott lettem hagyva, de még az a pláne hogy miután két osztálytársat felvette valami ismerősük autóval a két úriember ment tovább :') (ezek után nyilván megmondtam a magamét) most így leírva mondjuk előbb is elgondolkodhattam volna hogy mennyire barátság ez a barátság :)
2021. jún. 17. 12:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Hm hát igen.Kicsit úgy látom nekik te nem vagy olyan fontos mint neked ők (voltak).Ők jobban kijöhetnek egymással emiatt jobban összezárnak és téged inkább csak akkor enged közelebb mikor egyikőjük nincs ott azaz a bizonyos ló és szamár.Sajnálom.Még mindig azt tudom tanácsolni hogy nyiss több ember felé is ha ezzel (joggal) nem vagy megelégedve.Nem muszaj leragadni náluk hiszen még annyi baratod lehet!Ennél csak jobbak ,kivánom találj rájuk.Nyolcas voltam.
2021. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!