Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi zajlódik le a volt legjobb...

Mi zajlódik le a volt legjobb barátomban?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél éve beszéltünk utoljára. Kiköltözött külföldre. Az utolsó beszélgetésünk beégett az emlékezetembe. Amikor elsétált visszanézett rám, hosszasan, nem megszokottan. Abban az időszakba mielőtt kiment, sokan lógtunk együtt. Többet mint az átlag, és fura volt mindig. Csak azért kérdezem, mert én is abba a városba jöttem dolgozni ahol ő van Németországba(véletlen!!!, itt találtam munkát). Az a baj nemtudom miként reagáljak ha meglátom. Tavaly is mikor látogatóba volt magyarba végig bámult a kocsiból, de furán amikor futottam. Amúgy megszakított mindenkivel, minden kapcsolatott miután kiköltözött. Segítség! Izgulok.

2021. jún. 17. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:

En meg merem kockaztatni, hogy tetszettel neki, vagy szerelmes volt beled, de mivel elkoltozott, ezert nem akart tavkapcsolatba bonyolodni, igy inkabb megszakitott minden kapcsolatot veled. De lehet hogy ez csak a kepzeletem szulemenye es semmi ilyesmirol nincs szo:D

Egyebkent sztem lehet, hogy fel kene venni vele a kapcsolatot, hogy talalkozzatok, beszeljetek meg

2021. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!