Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerelmes vagyok a legjobb...

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, de lett barátnője. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, a legjobb barátom 1 srác. Már 5 éve ismerem, mindent tudok róla. Nagyon szerettem mindig is lenni vele, de az utóbbi 2 évben kezdtem kicsit többet érezni iránta...de nem akartam eltolni a kapcsolatot ezért összejöttem egy másik sráccal, de vele fél év után szakítottunk. Közben a legjobb barátommal kicsit meggyengült a viszonyunk, rá már nem is gondltam annyit, csak a másik srácra. De most szeptember óta megint nagyon sok időt töltünk együtt és nekem minden érzésem visszajött. Ha meglátom ver a szívem nagyon erősen, izgulok, azonnal rohanok hozzá ha meglátom. Folyton vele lennék, mindent megadnék neki, ő a legédesebb ember akit valaha láttam. Viszont mikor újra elkezdtünk nagyon jóban lenni, akkor már neki is volt barátnője. A mai napig együtt vannak, de nem illenek össze. Nem irigységből mondom, de 2 külön világ. Mellesleg azzal a csajjal szórakozni se lehet. Fapofával van mindig, humorérzéke nulla és elég butuska is, ha szabad mondanom. Nem tudom, hogy miért van vele a srác. Nem akarok belerondítani, addig nem is teszek semmit amíg együtt vannak, de nagyon fáj. Anyukám is és sok ismerős is mondta, hogy milyen aranyosak lennénk együtt, mert mi tényleg mindenben egyet értünk és ugyanolyanok vagyunk. A másik meg az, hogy nem tudom, meddig bírom még, ha a közelemben van legszívesebben csak csókolnám és csókolnám vagy elmondanék neki mit érzek. Viszont ezzel vagy a barátságunkat cseszném el örökre és a srác bizalmát, vagy a másik lánynak tennék keresztbe ha a barátom is így érez(ami szerintem igaz, mert csinál félreérthető dolgokat, ez is nehezíti). Na de undok liba se akarok lenni, de beledöglök, hogy ez a srác nem velem van.

Ti mit tennétek??

18/lány, 19/srác


2019. márc. 28. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit tennék a helyedben, elfelejteném, majd lesz másik.
2019. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ő az egyetlen srác a világon, akibe bele lehet szeretni.
2019. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Mondd meg neki őszintén, hogy mit érzel. Semmit nem veszitesz, a barátságnak úgyis lőttek, ha beleszeretsz.
2019. márc. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress másik fiút! Ha össze akart volna jönni veled, akkor nem mással lenne. Ők máshogy működnek. Amiket te jeleknek veszel, az szimpla barátság a részéről. Én is megjártam 19 éves koromban ezzel.
2019. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a legjobb barátommal jöttem össze és már több, mint 8 éve együtt vagyunk. Nehéz döntés volt felvállalni az érzelmeimet, viszont nagyon megörültem, mikor kiderült, hogy hasonlóképp érez.

Ha netán szétmennek a lánnyal én mindenképp elmondanám neki, hogy mit érzek. Aztán majd kiderül, hogy neki mit jelent ez. Viszont a pasik abból a szempontból tényleg másképp vannak kódolva, hogy szeretik ők felfedezni, kitapasztalni a másikat. Viszont egy csomó feszengő felesleges kört le lehet tudni, hogy láttátok egymást szépen, csúnyán, reggel-este, tudtok röhögni a fingósvicceken, ismered a másik hülyeségeit, rigolyáit és tudsz alkalmazkodni hozzájuk... Nálunk a szex gondolata volt a fura, de aztán az is bejött és egész izgalmasra formáltuk.

Igaz kétélű dolog, de mit veszíthetsz?

2019. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!