Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A mai világban létezik őszinte...

A mai világban létezik őszinte igaz barátság? 2 férfi közt érdekelne és itt nem arra gondolok hogy kinek van söröző cimborája

Figyelt kérdés

2018. dec. 6. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fűzödik a kapcsolatukhoz érdek, akkor persze.
2018. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a hajó már régen elsodródott.
2018. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak azzal találkoztam, hogy akikről azt gondoltam, jópár év után közölték, hogy nem kívánják velem tartani a kapcsolatot, eltávolodtunk egymástól. Ez abból állt részükről, hogy pletykáltak rólam a továbbiakban, olyanokat, amiket megtudtak rólam.
2018. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk, az idősebb generációnak még van szerencsénk ismerni ezt az érzést, ami sokszor még a párkapcsolatokat is képes felülírni. Manapság talán a tűzoltók, vagy a kommandósok között létezik csak. Akik egymásra vannak utalva. Persze sokan felszisszennek, és megesküsznek, hogy az ő barátságuk szent és sérthetetlen. De ezt csak viszonyítási alap híján mondhatják, hiszen nem ismerik az IGAZI férfibarátság mélységeit. Ez egy atavisztikus örökség az őskorból. A több tonnás mamutra, kardfogú tigrisre vadászó, az ellenséges hordákkal hadakozó férfiak egymásra utaltsága hívta életre.
2018. dec. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elvileg igen, gyakorlatilag nem. Bajban dől el a barátság, mindenki azt szajkózza, hogy jóban-rosszban veled lesz, aztán a legtöbb ember offol akár valami apróság miatt is. Meg inkább akkor fognak veled barátkozni, ha sikeres vagy, ha nem vagy sikeres, nem érdekelsz senkit, csak a jó és a haszon kell belőled, csak ezt senki nem vallja be.
2020. máj. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!