Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit válasszak ebben a szituáci...

Mit válasszak ebben a szituációban (többi lenn)?

Figyelt kérdés
Kéne egy specifikus szívesség, két ember jöhet szóba, aki tud segíteni. Az egyik egy barát barátja, akivel akartam volna barátkozni, de finoman lerázott, bár egyszer már segített hasonló szituban. A másik viszont egy jó barátom akinek egy hónapja született meg a második gyermeke, és gondolom szeretne a feleségével belerázódni ebbe az új helyzetbe. Ti mit csinálnátok?

2021. jún. 18. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel egyaltalan nem derul ki, milyen jellegu szivesseg, nem tudom, mennyire jelent terhet a masik szamara.

Igy elso korben azt mondanam, hagyd beken mind a kettot, es oldd meg mashogy. Nehezen, dragan, sehogy.

2021. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindketten fotósok, egy képet kéne előhívni fotólapra.

Az egyes számú már csinált ilyet nekem, azt mondta, kb 500 Ft, ne fizessem ki...

2021. jún. 18. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ertem. Akkor az ismeros ismeroset kernem, nem a kisgyerekest. Es ha csunyan nez, ugysem fontos neked.
2021. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, érthető!


Csak hogy jobban érthető a szitu, tavaly taliztunk a közös ismerős születésnapi partiján, párszor elmentünk egy italra (mindketten fiúk vagyunk, ő arab amúgy). Mivel van bennünk közös meg érdekel a kultúrája, szerettem vele lógni. Amikor idén elhívtam egy sétára, udvariasan lerázott. Nem tudom mert félreértett vagy mi az oka, de elengedtem a dolgot, most viszont kéne a segítsége... Amúgy az utolsó mondatodról, én is azt gondoltam.

2021. jún. 18. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!