Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel most kezdtük a 9.-et, más iskolába mentünk. Én kéttannyelvű technikumba, ő pedig gimibe ment. Nem tudom hogy színvonalban melyik a jobb/nehezebb suli, de mindegy is. Szinte mindent megbeszélünk ami egy nap történik velünk. Megbeszéljük hogy éppen mivel szivatnak a tanárok minket és hasonlók. De ahányszor én megemlítettem hogy pl milyen nehéz feladatot kaptunk, vagy hogy mennyi mindent kéne megtanulni egyszerre, állandóan rákontrázik. Fordítva is így van, hogyha ő kezd el panaszkodni nekem, és én hozzáfűzök valamit, egyből jön és próbálja mégjobban beállítani hog neki milyen nehéz. Mint hogyha én nem panaszkodhatnék, mert nekem "egyszerűbb", és ez nagyon zavar, mintha nem lenne jogom panaszkodni, mintha nekem nem lehetnének nehézségeim a sulival és ez eléggé zavar. Azok alapján amit mesél, elég nehéz lehet a suli neki. Mi a véleményetek erről? Tényleg nincs "jogom" panaszkodni mellette?

2021. jún. 18. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet azért mondja,hogy ne vedd annyira komolyan a saját gondjaid.
2021. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális a barátnőd.
2021. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeretné, ha ő lenne a középpontban, ha őt sajnálnák. Beszéld ezt meg vele szerintem.
2021. jún. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is hasonló történt. Én idén ballagtam el szakgimiből, régen ugyanebben a helyzetben voltam a volt legjobb barátnőmmel, nem hiszem, hogy csak ez miatt, de ez is nagyon közre játszott abban, hogy megromlott a kapcsolatunk. Nálunk én voltam az aki mindig rákontrázott. Utólag már bánom, de akkor nagyon sértve éreztem magam. 18/L
2021. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak a fejedben van. Valójában csak így érzi. Ki akarja adni, hogy megértsd, hogy ő nagyon nehéznek éli meg. Amikor te beszélsz, a te hangsúlyodból úgy érzi, hogy nem gondoltad át, nem érted meg, érzed át mennyire is nehéz neki. Beszéljétek meg, hogy te megérted őt, meg hogy neked ez így jött le, és lépjetek tovább.
2021. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak mindig beugrik neki egy saját sulis sztori, mikor hallja a tiédet.
2021. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!