Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan béküljek ki a legjobb...

Hogyan béküljek ki a legjobb lány barátommal?

Figyelt kérdés
Már tavaly óta kezdett elhidegülni a barátságunk a volt legjobb lány barátommal első sorban ez az én hibám volt mert sokat panaszkodtam neki meg jót akart nekem de nem fogadtam meg a tanácsait pedig meg kellett volna és neki ebből elege lett így szeptember október közepén megírta nekem mi a szitu én hónapokig rosszul éreztem magam hogy én elüldöztem őt aztán április közepén én le írtam neki a dolgokat hogy engem mi bánt meg minden aztán a vége az lett hogy nem akar újra a barátom lenni de amióta levizsgáztam azóta megváltoztam és nemtudom hogyan béküljek ki vele tudnátok nekem tanácsot adni?
2021. jún. 20. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre így általánosságban nehéz válaszolni. Mit írt, "mi a szitu" és Te, Kérdező, mit írtál Téged mi bánt(ott)? Tudni kellene legalább azt, hogy a barátnőd mivel érvelt a kapcsolat megszakítása mellett, hogy segíthessünk ellenérveket megfogalmazni, ugyanakkor a leírtakból nekem úgy tűnik, ez egy lezárult dolog.
2021. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1 kérdésre a válasz:Le írta azt hogy nem volt valami mély a kapcsolatunk hogy hiába találkozunk de nem jött össze sose azt is mondta hogy amikor hívásoztunk akkor is csak én beszéltem sajnálta hogy valamivel ennyire megbántott és hogy ezt én provokáltam ki nem volt vevő a problémáimra hiába mondta meg nekem mit tegyek probált tanácsot adni de én nem fogadtam meg

2 kérdésre a válasz:Azüzenet előtt le írtam neki hogy Bolond voltam hogy nem tudtam rá vigyázni és hogy ilyen lány barátot mint ő sose fogok találni azt is írtam hogy nem értek az emberekhez mondtam neki hogy nem érdemlem nem érdemeltem meg a barátságát barátom volt elveszítettem őt mondtam neki hogy életbe akartam tartani a barátságunkat de a halott dolgok nem jönnek vissza az életbe hogy benne bíztam meg a legjobban cserben hagytam azt akit nagyon szeretek próbáltam jó barátja lenni de nem sikerült és hogy a közel jövőben a barátságunk nem élhet nem lehetésges csak a mesékben és a végére azt írtam hogy ő ott volt velem és kb ennyit írtam le 3 kérdésre a vélasz:Azzal bántott meg hogy elág csúnyán elkezdett velem flegmázni és ez a dolog nagyon bántott meg az bántott hogy el akar felejteni és nemtudtuk normálisan megbeszélni a dolgot de április közepén letisztáztuk asszem de azt akarom hogy újra barátom legyen a volt legjobb barátom

2021. jún. 20. 16:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő sose volt a legjobb barátod, kár is érte puncsolnod. Ő egyértelműen nem úgy tekintett rád, mint te rá. Vannak más barátaid? Nem hiszem, hogy meg kellene bárki miatt is változnod, inkább keress olyan embereket akik úgy szeretnek ahogy vagy. Az, hogy sokat panaszkodtál neki elég gyenge indok egy barátság lezárására. Ha a legjobb haverom akivel évek óta ismerjük egymást sokáig rossz passzban lenne akkor nem az lenne a megoldásom, hogy én is otthagyom. Ha egy ismerős kezdené nekem folyamatosan tolni a problémáit akkor lehet, h én is elküldeném. Ebből következik, hogy a barátnődnek te nem voltál olyan fontos.
2021. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodom, hogy hány évesek lehettek. A probléma, amit leírtál korosztályokon átívelő - mondhatni univerzális - viszont az érveitek még nem eléggé kiforrottak. Illetve sajnos azt kell mondanom, hogy a barátnőd részéről elég erős és nyomatékos, ha azt írta, nem volt valami mély a kapcsolat. Innentől nem érdemes időt fecsérelni rá, ahogy a 3. válaszoló is utalt rá. Számodra ez a barátság alapvetően is fontosabb volt, erre jött egy rossz periódusod, és "meguntak". Ezt sajnos tudni kell elfogadni és a helyén kezelni. Nem igaz, hogy nem fogsz még egy ilyen barátot találni, társadalmi törvényszerűség is, hogy lesznek még barátaid, sőt a lány nem is árult zsákbamacskát, meg mondta, hogy számára Te nem is voltál fontos. Lesznek még igazi barátaid, akik meghallgatnak, és melletted állnak.

Azonban ha mindennek ellenére szeretnél "futni még egy kört", leírhatod neki, amit ide is, hogy számodra ő még mindig fontos és megváltoztál, de nem ajánlom, ebből hosszútávú tartos barátság már nem lesz, esetleg a lezárásban segíthet még egy "pofon", de Te már így is mindent megtettél.

2021. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem az a barátkozós típus vagyok 9-ben megismertem egy csajt (már megbántam hogy meg ismertem és manipulált akkoriban naív is voltam) amikor 10-ek lettünk akkor 2020 április középen meg is szűnt a barátság mert úgy beszélt velem mint a kutyával kihasznált nem hitt bennem meg fel is akart jelenteni és onnantól elvette az önbizalmam és hogy bízzak az emberekbe így nem is merek barátkozni annak ellenére van 4 barátom és ennyi na de vissza erre a volt legjobb barátomra meg próbáltam én kérdezősködni hogy mizu vele de ő nem mondta el meg azt is közölte hogy nincs közös témánk 2x majdnem tönkre ment a barátság aztán végül jól alakult de most tényleg vége lett és elfogadom az ő döntését csak néha elő jönnek azok a pillanatok amikor elvoltunk jót beszéltünk stb csak néha sírok egy kicsit a pillanatok miatt meg hogy nem akarja újra megpróbálni a barátságot velem
2021. jún. 20. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sok közös vonás van a kérdésben leírt barátnőd és a 9-10. osztályban megismert között. Te az ilyen manipulatív, tapló emberekhez ragaszkodsz nagyon. Merj barátkozni, csak válogasd meg kivel állsz le. Nekem anno ez segített. Én is mindig kiválasztottam magamnak a legrombolóbb embert, aztán meg elkönyveltem magamban, hogy mindenki ilyen és inkább feladtam a barátkozást.
2021. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nagyon elvoltunk a volt legjobb lány barátommal csak sajnos nemtudtam mi az hogy elég a panaszkodásból 10-ben neki elege volt így elüldöztem őt sajnos. Ő egy jó ember nem manipulatív se tapló csak neki ebből elege volt és tavaly nyáron elkezdett velem flegmulni hogy hagyjam békén és ez engem bántott nagyon sokat sírtam miatta de április közepén rá írtam le írtam mit gondolok ő bocsánatot kért amiért megbántott és másnap egy kicsit megkönnyebültem de jóba akarok vele lenni de a közel jövőben ahogy írtam a barátságom vele nem élhet nem lehetésges csak a mesékben
2021. jún. 21. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!