Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragudott meg rám a...

Jogosan haragudott meg rám a barátnőm és az unokatestvére?Hogy tegyem jóvá?

Figyelt kérdés
Voltunk a legjobb barátnőmmel, (16L) neki az unokatesójával (17F) és a barátommal (19F) fürdőbe. Bementünk egy olyan medencébe, amibe minél tovább mentél annál mélyebb volt a víz. Én nagyon alacsony vagyok, ezért félve mentem be, a barátom jött mellettem, hogy ne történjen semmi. A legjobb barátnőm és az unokatesója mögöttünk jöttek, tudni kell hogy ők imádják a mély vizet és tudnak úszni, velem ellentétben. Majd megelőztek és bementek a legmélyebb részre. A barátom ekkor kiment mosdóra, közben a medencében elindult a hullámzás, és besodort a mély vízbe engem is. A fejem felett 10 centivel víz volt, senki nem segített, teljesen bepánikoltam azthittem ott fulladok meg. Megláttam hogy a legjobb barátnőm ott van az uncsijával ezért belecsinpaszkodtam a barátnőmbe, kezemmel lábammal lefogtam, hogy segítsen kivinni. Erre ő lelökött magáról, és kb 10 mp-el később húzott ki. Nagyon megijedtem. Megharagudott rám, hogy miért kapaszkodok bele, és hogy miért húzom le a mélybe, mert így ő is fulldokolt, még jó hogy az unokatestvére segített. Mondtam neki, hogy sajnálom, de iszonyatosan beparáztam, hogy megfulladok.Elkezdte szídni a barátomat is, hogy ő is legjobbkor hagy egyedül engem... Azóta nem nagyon beszél velem...Mit tegyek? 16L

2021. jún. 22. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapból vagy nem hagy ott a barátod vagy te is kimész, ha annyira mély a víz.

Megértelek, hogy féltél, én is alacsony vagyok és szintén nem tudok úszni, de baromi veszélyes amit csináltál

Annál többet nem tudsz tenni, hogy bocsánatot kérsz

2021. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Aki fuldoklik, bepánikol. Ez ilyen. Kérj elnézést, de ennyi.
2021. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Hagyott volna megfulladni és még ő van megsértődve. Érthető hogy bepánikoltál. Kérj bocsánatot és annyi, az ilyen nem barát.
2021. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 kovpet ***** válasza:
84%

"Mit tegyek?"


Tanulj meg úszni.

2021. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tehetsz róla, ösztönösen reagáltál, habár tényleg veszélybe sodortad a baratnodet ezzel.

2 dolgot tehetsz: okulsz az esetből és kijjebb mész, ha egyedül vagy és sürgősen megtanulsz úszni.

2021. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és biztosan a barátnőd is megijedt, hagyd , majd menyugszik. (#5)
2021. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Neked kellet volna hogy legyen annyi eszed, hogy kimész a vízből, amíg nincs melletted senki, aki mellett biztonságban érzed magadat. Bepánikoltál, ez igaz, de ez nem mentség. Még egy gyakorlott úszót is meg tud ölni az, ha abban viszont nincs gyakorlata, hogyan kell fuldoklót menteni, sajnos nem egy példa volt rá a történelemben, hogy a pánikoló volt az, aki a másikat lenyomta, az meg megfulladt. Te most ugyanezt csináltad, még jó, hogy ő is bepánikolt erre, és "mentette magát", le ne nyomd a víz alá! Ugyanazt csináltátok; pánikreakciók. A különbség annyi, hogy ő tudta kezelni a maga részéről a hullámzást, neked meg nem is kellett volna ott lenni...Kérj bocsánatot!
2021. jún. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Milyen hullam te?!

Hacsak nem a Margit szigeten voltatok..de epp eszu, uszni nem tudo ember max mellig ero vizbe megy bele, mig te itt ugy adod elo, mintha a hullamok sodortak volna el...

Plusz ha kezet labat lefogtad, akkor megis, hogy segitsen neked?

Meg jo, hogy nem fullasztottad bele...

2021. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

8as

A strandokon van hullám medence....

Óránként 10 perc erős hullámok jönnek amiben az emberek jókat szórakoznak

De gyanítom akkor még nem sokszor jártál strandon...

2021. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%

Mondjuk sokat nem ér azzal, ha most megtanul úszni, aztán évente max párszor megy fürdeni - én legalábbis teljesen elfelejtettem az úszást pár év alatt, fennmaradni is nehezen bírok a vízen.


A helyedben elfelejteném ezt a barátságot, akkor meg főleg, ha még sokat durcizik.

Ha nagyon nem megy az úszás, akkor vegyél úszógumit, vagy maradj a tó szélén.


F

2021. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!