Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezek barátokat...

Hogyan szerezek barátokat bővebben lent?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon nincsenek barátaim és most ,hogy nyár van szeretnék szerezni.Van egy lány aki szimpi de személyesen nem ismerem de tudom,hogy nekik is van Siófokon nyaralójuk nem tudom ,hogy hogyan tudnék vele ismerkedni vagy mivel tudnék rá írni úgy nem akarok ,hogy szia leszel a barátom valaki valami tippet? Plusz Siófokon leszek egész nyáron és szeretnék barátokat csak nem tudom ,hogy hogyan közeledjek az emberek felé

2021. jún. 23. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg írj neki, nincs e kedve megnézni valamit ott Siófokon, mert egyedül unalmas lenne. Nem kell erre rágörcsölni, hisz ha szimpatikus vagy neki biztos elmegy veled valahova. S ott tudsz vele barátkozni.
2021. jún. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!