Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezek barátokat?...

Hogy szerezek barátokat? Kérlek, adjatok minél több tanácsot!

Figyelt kérdés

Sose voltak, de most jó lenne a nyáron valakikkel lemenni minden felé :/. Budapesten és nem tudom a külső mennyire fontos, de kiderítettem, hogy valaki szemében nagyon helyes vagyok és van akijében átlagos.. DE nem hinném, hogy csúnya.. Nem beszélek senkivel, de szeretnék változtatni, csak nem tudom hogyan kéne :/. Mit kéne tennem, hogyan? Szeretnék már barátokat..

17F



2016. máj. 27. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában a suliban szereznek barátokat a veled egykorúak, esetleg diákmunkán. Az ember a legtöbb barátját iskolában, vagy munkahelyen szerzi, esetleg valaki olyan aki közel lakik hozzád és rendszeresen összetalálkoztok. És ott van persze az internet, de szerintem ott a legnehezebb barátkozni.
2016. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kell egy jó társaság. Írj rám, lehet tudok segíteni.

Külső?? Where's logic?

Keress társaságot, interneten csoportokat, hobbi helyeket, stb.

2016. máj. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!