Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez kétszínűség?(lent)

Ez kétszínűség?(lent)

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy az egyik barátom mindíg keresi szinte a társaságom messengeren. De ha már élőben azaz nem elektronikusan kell beszélgetni akkor szinte sosem keres és nem is szól hogy találkozzunk. De ha én nem írok neki mondjuk egy héten keresztül akkor mindjárt az a baja hogy miért nem írok neki miért nem hívom ki... Miközben ő sem szokott és én helyettem inkább mást hív el beszélgetni meg ilyenek.

2021. jún. 24. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Valaszolnám neki hogy " várom hogy te hívj ki/el , írj amikor jó neked , nem érek rá írkálni most ,ne haragudj "
2021. jún. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan akkor simán csak annyit írj ha nem írsz nincs mire válaszolni. Amilyen az Adjon Isten olyan a fogadj Isten.
2021. jún. 28. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok mint a barátod. Én egyszerűen csak félénk vagyok, ezért nem foglalkozom annyira a másikkal élőben.
2021. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!