Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy fogadjam el ha lesz...

Hogy fogadjam el ha lesz barátnője?

Figyelt kérdés

Már 3 éve barátok vagyunk, nagyon szeretem, viszont ő csak barátként. Nyitott vagyok az ismerkedésre, de egyszerűen senki nem kelti fel a figyelmem pedig nem vagyok válogatós. Mióta ismerjük egymást nem volt barátnője és rettegek hogy ha lesz, nem fogom tudni elviselni. Minden nap így lenni, nem kellemes...

A kérdésem az hogy mit tegyek? Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Annyira tanácstalan vagyok, ilyen szituban még nem voltam. Én 24 lány, ő 25 pasi. Köszi előre is a válaszokat.



2021. jún. 24. 20:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem jó az egy oldalú szerelem, semmit sem ér. Így se kellesz neki, hogy nincsen más. Ha nem szeret, akkor meg miért kellene neked? Nekem soha nem kéne olyan férfi, aki nem látja bennem a nőt és nem érez irántam semmit. Miért nem érdemelnél olyan társat, aki szeret is? Ès Ha őt barátodnak tartod, miért akarsz neki rosszat?
2021. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Tudja, hogy mit érzel iránta? Ha nem, érdemes lenne elmondanod neki.
2021. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Azt kell csinalni, hogy le kell szakadni rola. A viszonzatlan szerelem iszonyatos es nem mehet tovabb igy kerdezo, 24 eves vagy, meddig akarod ezt huzni?

Nem fogsz tudni tovabb lepni, ha napi kapcsolatban vagy vele, surun talalkoztok, stb stb.

En is voltam ilyen helyzetben, nehez volt, de veget kellett vetnem a baratsagnak, kulonben magammal csesztem volna ki. Egy eleted van, nem pazarolhatsz eveket valakire, akinek nem kellesz.

2021. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1# nekem se kéne, de hiába az érzéseimen nem tudok uralkodni..

2# tudja hogy mit érzek, így is elutasított, ami már annyira nem zavar, viszont az hogy más lesz fontos neki az nagyon frusztrál ezt kellene valahogy legyőznöm csak nem tudom hogy. Próbáltuk megszakítani a kapcsolatot, sokáig nem beszéltünk de semmi nem változott bennem.

2021. jún. 24. 21:02
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

Ha 3 eve ismered, akkor meddig nem beszeltetek? 2 honapig? 🤣

Meg kell vele szakitani a kapcsolatot es pont. Idovel jobb lesz.

2021. jún. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Sajnállak, mert a sajátértékeidet nullához le általa. Komoly gondok lehetnek az önértékeléseddel.
2021. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
7 hónapig nem beszéltünk és egy pokol volt...ezért nem merek még egyszer neki ugrani. Mert jobb lesz valamikor...de mikor? Hány évig fog tartani? 2, 3 addig megbolondulok
2021. jún. 24. 21:09
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy baj van az önértékelésemmel, csak egyszerűen találtam valakit aki annyira megfogott, hogy nem tudom elfelejteni pedig már sokszor próbálkoztam. Nem tudom másnak hogy megy ez ilyen egyszerűen hogy csak elhatározza és kész.
2021. jún. 24. 21:12
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Es ez igy hany evig fog tartani? Orokke? Inkabb legyek szarul 1-2 evig, mint egesz eletemben.

Nem fogod tudni elfogadni soha a parkapcsolatat, igazabol valoszinuleg o fog leepiteni majd teged, hiszen nyilvan nincs olyan no a foldon, aki elviselne, hogy a parja legjobb lany baratja szerelmes bele. Es eleg levagos dolog, ezt konnyen eszre lehet venni, ha egyszer talan harmasban vagy nagyobb tarsasagban talalkoztok.

2021. jún. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó hogy 1,2 év múlva rendben lesz minden, de már nincs erőm ennyi év után többet szenvedni...nem magamnak csinálom, bár ne lenne ilyen problémám. Akkor ezek szerint csak az segít ha megszakítjuk örökre a kapcsolatot?
2021. jún. 24. 21:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!