Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van jövője a barátságunknak?

Van jövője a barátságunknak?

Figyelt kérdés
Volt egy legjobb barátnőm, kb 15 éves a barátságunk. Tavaly óta nem beszéltünk. Ők külföldön dolgoztak(párjával) én tanulok még. Mióta kimentek egyre távolodott a kapcsolatunk, volt, hogy ráírtam, de nem írt vissza, pedig láttam, hogy fent van, sokszor úgy éreztem, hogy nem érdeklem (de lehet ezt csak én érzem úgy), de mikor felhívtuk egymást mindig úgy tudtunk beszélgetni, mintha tegnap beszéltünk volna utoljára. Sok csapás ért az elmúlt két évben, majd belebolondultam, ő akkor is ott volt, hogy kiemeljen a gödörből. Nagyon jó ember, erős, sokan szeretik, barátságos, jóhumorú.Tavaly volt egy mélypontom mindenki elől titkoltam, hogy otthagytam az egyetemet, nagyon szégyeltem, teljesen padlóra küldött, ez a covid kezdetekor történt, akkor ők is hazakényszerültek, hívott nem vettem fel neki a telefont, nagyon szégyeltem magam és egy nagy szarnak éreztem magam. Még mindig annak érzem magam, és úgy éreztem, hogy csak lehúzom, ezért nem válaszoltam neki, mert csak egy lúzer vagyok. Azóta nem keresett, sajnos az ő életébe is sok negatív dolog történt az elmúlt egy évben, rá se írtam, pedig annyira beszélgetnék vele, de szerintem már nem kíváncsi rám, pedig nagyon hiányzik, de teljesen jogos. Én fordított helyzetben biztos elmentem volna hozzá, hogy héjj mi van veled vagy valami, ezért gondolom azt, hogy nem vagyok elég fontos neki. Van értelme még tőle bocsánatot kérni? Van még jövője ennek a barátásgnak?

2021. jún. 25. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszéljétek át ezeket.
2021. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nehézségek eddig is erősítették a barátságotokat, így könnyebb egymáshoz visszatalálni. Hajrá, egy komoly barátság egy nagy ajándék az életben.
2021. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!