Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akkor most vége van a barátság...

Akkor most vége van a barátságunknak?

Figyelt kérdés

Kedden összevesztem az osztálytársammal online. November óta csak online beszélünk. Azért vesztem vele össze, mert sokszor burkoltan gúnyosan odaszólt (írt) nekem, de elég komolyban. (anyázott, személyeskedett, meg olyanokat írt, hogy szétver de állítólag viccből)

Én ezt kedden szóvá tettem neki, mert zavart, ő nekem esett, hogy nem értem a viccet stb.

Kedd óta nem beszéltünk, én rá írtam stb... Jó barát, mert óránként beszélgettünk szinte mindenről.



2021. ápr. 9. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig sem voltatok barátok, az nem barátság ha naponta beszélgettek de közben alázgat meg nem számíthatsz rá. Ez max egy felületes haveri viszony volt, azért meg nem kár.
2021. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lehet, eléggé bizalmas dolgokról is beszéltünk / megosztottunk egymással.
2021. ápr. 9. 12:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem sem volt barátság, nem a beszélgetés gyakoriságától lesz valaki barát, hanem a beszélgetés, az együtt töltött idő milyenségétől. A leírtak alapján nem tisztelt téged, bántott, az ilyen még véletlenül sem barát..
2021. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem biztos hogy nem kéne olyan barát, aki sorozatosan megbánt, aztán még én vagyok a gyökér mert nem értem a viccet. Ha véletlenül megbántok valakit, akkor bocsánatot kérek tőle, nem még megpróbálom megmagyarázni hogy nem is kellene haragudnia. Milyen barát az aki nem tartja tiszteletben az érzéseidet?
2021. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, jobban jártál, hogy vége lett ennek a "barátságnak". Nehogy már te legyél a hibás, amiért ő bunkó...
2021. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az előzök is írják, nem barátság. Egy barát soha nem alázna.
2021. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"lehet, eléggé bizalmas dolgokról is beszéltünk / megosztottunk egymással+

Ez még mindig messze van a barátság fogalmától.

2021. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, teljesen igazatok van...
2021. ápr. 9. 13:13
 9/10 anonim válasza:

Hát nem hiszem hogy ez barátság volt, hogyha rosszul esett neked ha leanyázott, meg személyeskedett, stb.

Nekem vannak olyan barátaim akikkel olyan jóban vagyunk, hogy tényleg parasztul viselkedünk egymással, de az teljesen más.

Egyébként attól hogy bizalmas dolgokról beszéltek, nem azt jelenti hogy barátok vagytok.

2021. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó pár hete nem beszéltem vele, utálom is mint a szart
2021. máj. 17. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!