Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes lenne felkeresni őket...

Érdemes lenne felkeresni őket ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Általánosban volt 4 jó barátnőm, volt 1 akivel különösen jóban voltunk akkoriban ő volt a legjobb barátnőm. Mikor el ballagtunk, meg tartottuk a kapcsolatot, de időközben párkapcsolatom lett, és elhanyagoltam őket. Sokszor mikor hívtak nem mentem el. Inkabb a párommal voltam szívesebben. Időközben egyszer össze futottam velük de már nem volt az az igazi barátság mint régen :/ szerint haragszanak is rám. Nem sokat beszélt velem a régi barátnőm, leginkább tudomást se nagyon vett rólam. Ők 3 an továbbra is nagyon joba vannak. Nekem hiányoznak és nagyon bánom hogy elhanyagoltam őket, és ezt én rontottam el

Nem merem már megkeresni őket, mert jól elvannak. Es szerintem nem is akarnának velem beszélni. Sokat változtam én is azóta. Viszont igaz barátnőm azóta sincs.


2021. jún. 25. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy meg egy próbát mindenképp megér!

2021. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 vagyok már. Sajnos félek tőle hogy le ráz. Vagy hogy már nem értjük meg egymást, mert én kicsit komolyodtam azóta. Nem pörgök már úgy nyilván mint 16-17evesen.de így hogy már ő sem keres nem tudom érdemes lenne e nekem keresni
2021. jún. 25. 10:48
 3/5 Denta ***** válasza:
100%
Kedves kérdező nem muszáj ennyire túlgondolni a dolgokat, csak hívd fel őt/őket és kérdezd meg hogy lehetséges-e hogy találkozzatok a kedvenc helyeteken egy kávéra. Én Pali vagyok de volt már hogy úgy haverkodtunk újra össze hogy megint eggyütt söröztünk. Ha meg német mondanak azzal sincs baj, mert lehet hogy nincs idejük. Majd mesélj mi történt.
2021. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Denta ***** válasza:
*nemet mondanak.
2021. jún. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy Denta úr mondta, csak lazán, mint a kazán. Írj nekik, hogy mi a hézag, aztán majd eldől, hogy mi van. Azt pedig sose feledd, hogy valami mindig van, mert olyan még nem volt, hogy valami ne lett volna.
2021. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!