Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak könnyen?

Hogy barátkozzak könnyen?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne:

Először is fiúkkal is szeretnék barátkozni (mivel új suliba megyek), és most nem feltétlen introverdált személyekre gondolok, hanem extroverdáltakra akik pont hogy az ellentéteim mivel én introverdált vagyok méghozzá nagyon durván.... tehát tényleg mindig ha egy tőlem távolálló személlyel beszélgetek szinte mindig van kínos csend még akkor is ha az a személy mindenkivel jót beszélget, velem nem tud, miközben én tényleg keresek témát és nem csak igen-nel és nem-el válaszolok, mindig kifejtem magam, és mégse jön össze...

Amit rólam tudni kell, az az, hogy több mint 11 dioptriás a szemem ami nagyon nagynak számít, és iszonyat hülyén néz ki a szemüvegem ilyen vastag lencsével, szinte nem látszik a tekintetem semennyire és árnyékolja a szemem. Nem tudom hogy ez mennyire gátol de nagyon de tényleg NAGYON nem vagyok ezzel kibékülve és nem sikerült elfogadnom. A régi suliban igazábol csak a hozzám hasonló lányokkal barátkoztam, de volt, hogy közülük is kiszorúltam mert átvertek vagy hasonlók, ezért is gondoltam, hogy a fiú barátok egyrészt önbizalmat is adhatnának, másrészt nem vernek át mint a lányok.

A régi iskolámban ahogy említettem eléggé bénának számítottam, nem tudom hogy lehetséges e az, hogy ilyen külsőségekkel (nagy dioptriás szemüveg) és ilyen szinten nagy introverdáltsággal lehetek e "menőbb" kategóriába sorolva, vagy lehetnek e fiu barátaim. Mikor a közel álló baráti körömbe voltam, azaz 3-4 ember társaságában, akkor viszont teljesen extroverdáltá váltam, én voltam a hangos, vicces durva\ morbid humorérzékkel rendelkező személy aki bármin röhög és sokszor ezért tapintatlannak is tituláltak, a lényeg hogy teljesen más voltam mint osztályközösségbe.

Lehet, hogy lehetetlent kérdezek de tényleg kiváncsi vagyok.

Tanácsaitokat\ válaszaitokat előre is köszönöm!🙏🏽


2021. jún. 30. 01:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Neten próbálkozz ismerkedni
2021. jún. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kontaktlencséd nem lehet? Szerintem sokat dobna az önbizalmadon.
2021. jún. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2es. most akarunk rendelni, egy ujabb adagot de az a baj hogy nagyon rontja a szemem.... igyis nagyon sokat rontott rajta, ezért ez nem lenne minden napi megoldás max 1 héten 1 nap, vagy nem tudom
2021. jún. 30. 05:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Tanácsot sajnos nem tudok adni, hogy hogyan barátkozzak könnyen, én is csak azt tudom ajánlani, hogy interneten próbálkozz.

Tudom, fiú barátokat keresel, de ha esetleg szeretnél lányokkal is beszélgetni/barátkozni én nyitott vagyok rá! 16/L

2021. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!