Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól tettem, hogy nemet mondtam...

Jól tettem, hogy nemet mondtam a találkozóra?

Figyelt kérdés

Most hívott a legjobb barátom, hogy holnap tudunk találkozni. Igazából nem is lenne akadálya, de mégis nemet mondtam, mert utolsó pillanatban szólt. Jelenleg több mint 100 km-re vagyunk egymástól, de ez nem gond, van időm, ingyen utazom, és a közlekedés is jó, reggel mennék este jönnék. Viszont elegem van, hogy mindig az utolsó pillanatban variál, sose lehet előre lefixálni semmit. Egyébként emberileg szeretem, de ez az egy tulajdonsága elviselhetetlen. Múlt héten azért mondott le az utolsó pillanatban egy állásinterjút, mert 38 fok volt. :D Totál idióta.


Igazából azért tettem fel a kérdést, hogy szerintetek jól tettem-e, hogy nemet mondtam neki. Nem bízom benne, ki tudja, hogy reggel találgatózni fog-e. Nem tudom, hogy mennyire van így jövője ennek a barátságnak. Igaz, hogy az év nagy részében néhány utcányira lakunk egymástól, akkor lehet egy kicsit spontánabbnak lenni, de akkor sem szeretem.


26 és 27 évesek vagyunk ha ez számít



2021. júl. 2. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Megmondhattad volna egyenesen. Ez igy sunyi leckeztetni akaras, amibol nem tud okulni.
2021. júl. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán mondd meg neki, hogy neked így nem pálya, hogy utolsó pillanatban szól. Ha utána sem változtat akkor már lehet durcázni.
2021. júl. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szólni kell neki, mert ebből nem fog így tanulni, és ugyanezt eljátssza majd pepitában.
2021. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem tetted jól.
2021. júl. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan barátom, aki egy 16 órára megbeszélt találkozót déltől is kepes volt 3x variálni. Ugrál neki a jó édesanyja, mit képzel az ilyen...
2021. júl. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Én is azt sérelmezem, hogy 1 napra előre sem képes elkötelezni magát értem. Volt olyan, hogy másnap mindkettőnknek lett volna kedve és ideje találkozni, én mondtam egy konkrét helyet és időpontot, hogy akkor másnap x-kor az y helynél találkozhatunk, erre nem bírta azt mondani, hogy oké, hanem csak annyit, hogy majd másnap délelőtt felhív... Ezzel azt üzeni nekem, hogy annyit sem érek, hogy kevesebb mint 24 óráig tartani tudja magát valamihez miattam.


Már 7 éve barátok vagyunk, és beszélgettünk erről a témáról is. Azt mondja, ő ilyen spontán és kész. Ezért sok barátját el is veszítette, én extrém türelmesnek számítok. Azt nem értem, hogy a barátnője hogy bír elviselni egy ilyen szeszélyes embert.

2021. júl. 3. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!