Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt előjele, hogy nem is jó...

Volt előjele, hogy nem is jó barát?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodtam hogy hány "barátom" nem bizonyult jó barátnak és mindnek volt előjele.

Például társaságba le akart nyomni, sokat késett és egyáltalán nem bánta, sajnált tőlem valamit... ilyenek. Nem is volt olyan aki igazán hátbaszúrt volna, mert mindegyik már korábban kimutatta a foga fehérét.


Nektek volt olyan barát aki tényleg megbízható volt és igaz barát, aztán elárult vagy nálatok is csak az ilyen álbarátok morzsolódtak le?


2021. júl. 3. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem letiltott az, aki hangoztatta, hogy mennyire fontos a mi barátságunk. 🤷 Ezek szerint mégsem voltam annyira fontos. :(
2021. júl. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt és nem láttam előjelét sajnos. Elvette volna az állásomat, ha valaki más nem lép közbe.
2021. júl. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt jó pár előjele a dolognak, mégsem vettem őket észre, vagy épp nem vettem őket elég komolyan. Az térített észhez, hogy kiderült, hogy elterjesztett rólam valamit gimiben (aminek amúgy 0 valóságalapja volt). Kicsit kemény lecke volt.
2021. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!