Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy egy ideig ne írjak a csoportba és hanyagoljam őket?

Figyelt kérdés
Van egy csoportunk a barátnőimmel és mindig én írok bele a legtöbbet és én kérdezem meg, hogy mikor érnek rá, hogy mikor találkozzunk. picit unom már hogy mindig csak én írok és minden apró dolgot leírok pedig nem is akarom őket leírni.

2021. júl. 4. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Archiváld a csoportot ha messengerről van szó

Vaaagy foglald le magad

2021. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Keress más elfoglaltságot. Unatkozol. Tanulj nyelvet, sétáltass kutyát, járj konditerembe, főzz-süss, rajzolj-tervezz.
2021. júl. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

beszélgess velem :D


viccen kívül, szerintem halkítsd le a messengert, persze ideig-óráig nézegetni fogod, de egy idő után el is felejted, hogy ott van.

2021. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló típus vagyok de megtanultam hogy ha szükségük van rám majd keresnek. Csak akoor írok nekik ha célzottan tőlük tudok csak valaszt kapni a kérdésemre. Sajnos van olyan is hogy valakinek nem vagy olyan fontos mint ő neked.

De ha van kedved nekem írhatsz. Biztos eldumálgatnánk

2021. júl. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen csoportom, 4 évig működött, kábé 1 éve már nem írtam már bele semmit senkinek. Síri csend van.


Ezek szerint én tartottam a lelket a triónkban.


Viszont érdekesség, hogy külön-külön beszélgetni viszont lehet a tagokkal. (Ráírok, visszaír, vagy néha ők írnak, én visszaírok, szóval van élet, de csoportként valamiért nem működik már).


Szóval szerintem próbáld meg külön folytatni a beszélgetéseket.

2021. júl. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!