Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lepjem meg az utolso napjan...

Lepjem meg az utolso napjan vagy hanyagoljam?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy "kisebb" fonok es szerintem eleg jobban vagyunk, de sajnos megy el egy masik munkahelyre. Sokat olvastam hogy munkatarsnak nem illo ajandekot venni, de en megis megszeretnem valamivel lepni. Mit adjak neki ajandekba? Vagy ne eroltesem?

Amugy ferfi!



#meglepetés #ne eroltessem
2019. okt. 9. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem vennék neki semmit.
2019. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedveled, vegyél :)

Jót tenni valakivel, akarmilyen aprosag is, mindig nagyszeru erzes szerintem :D (sajnos sokszor elmulasztottam, de pl amikor vegeztem a futarkodassal, a kollegaknak vettem fejenkent egy sort:) sokat vacillaltam rajta de megis marha jol esett vegul:D)


Az meg egyertelmuen latszani fog, hogy nem erdekbol teszed, ugyhogy ettol se kell tartanod

2019. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem süss egy tál sütit és vidd be az utolsó napján, az bőven elég.
2019. okt. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Kollégákkal beszéld meg, hogy készülnek-e valamivel.

Mert ha te lennél az egyetlen, az nem sülne el jól

Viszont az sem, ha mindenki más készül csak te nem


Főnök távozására a csapat közösen szokott "készülni" valami meglepetéssel (legalábbis ahol eddig dolgoztam, ott így volt)

2019. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Egyedül ne, furán jönne ki egy férfi-nő, alá-fölérendeltségi viszonyban, hacsak nem akarsz tőle többet.

Akkor viszont viselned kell a következményeket is...

Ahogy írták, a beosztottak közösen elbúcsúztathatják esetleg

2019. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A csapatom eszre sem veszi hogy o most el megy. Meg amugyis kozosbe azert nem szeretnek mert kijelentik hogy enyit meg anyit kell addni stb ossze szednek vagy 20-30ezret ere masnap odaalitanak valami ocska 5ezer forintos ajandekkal. Ezert is gondoltam hogy majd en veszek neki valamit. Csak nem tudom hogy mit!!! Meg amint latom nem nagyon illo egy ferfi koleganak mert akor mar biztos valami vann huuuu... De lehet csak en vagyok ilyen szarul osszerakva..
2019. okt. 9. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Elég pár jó szó, azt csókolom.
2019. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!