Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy ilyen szituációban mi a...

Egy ilyen szituációban mi a helyes reakció?

Figyelt kérdés

Én egy 20-as évei közepén járó lány vagyok. Párkapcsolatban élek egy 30 éves nővel, akivrl együtt is élünk.

Még tavaly elkezdtem beszélgetni egy nővel (30), akire én írtam facebookon, mert közel lakik, haverkodni akartam. Közölte, hogy van barátnője (20 éves), amit elfogadtam és tiszteletben is tartok.

Megismerkedtünk személyesen is, úgy, hogy az én párom is ott volt és az ő párja is. Tehát négyesben.


Mégis rendszerint előkerül a féltékenység.

Ez a nő soha nem találkozott velem kettesben, tisztázott, hogy nem akarunk egymástól semmit, jóformán nem is szól hozzám, ha találkozunk. A barátnője mégis rendszerint kiakad rám.


A nő, akivel haverkodni akartam keres, mindig megoldja, hogy elérjen, akkor is, ha letiltom, számot cserélek stb... de sosem kedveskedik vagy bókol vagy bármi.

Persze ha segítség kell, rá számíthatok, ez tény.


A barátnője miatt meg kellene végleg szakítani a haveri viszonyt?


2021. júl. 9. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én leragadtam ott, hogy akkor is elér, ha letiltod/számot cserélsz... Ez elég érdekesen hangzik, ha letiltok valakit nem akarom, hogy bárhogyan elérjen.
2021. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"mindig megoldja, hogy elérjen, akkor is, ha letiltom, számot cserélek stb."

Ezt magyarázd már el tényleg, mert k*rvára érthetetlen.

2021. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Megkeres személyesen, felhívja a párom, új profilt csinál, ír valaki mástól...ilyesmire gondoltam.

Alapvetően semmi bajom vele, mint emberrel. Csak nem akarok neki gondot okozni, ezért akarom kerülni.

2021. júl. 10. 03:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki kéne dobnia a féltékenykedőt. Komolyan egy barátságot kukáznál egy harmadik fél mentális betegsége miatt???? Na ezért tart itt ez a bolygó ahol....
2021. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!