Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most akkor nincsenek igazából...

Most akkor nincsenek igazából barátaim?

Figyelt kérdés

fiú vagyok, és a haverjam is fiúk.


Az van, hogy itt a nyári szünet. Én mindig is azthittem hogy vannak barátaim, de most kezdtek efelől kételkedni. Iskolába egyszerűen van egy 3-as (4-es csapatunk) akikkel egyfolytában beszélgetünk, hülyülünk, stb.

Most van nyári gyakorlat, és a 4 ember közül, az egyikkel egy helyre jöttünk. De ezt úgy képzeljétek el hogy ezzel a 4-essel nagyon jóba vagyunk. Szóval igen, tehát van az egyik akikkel együtt dolgozom. Van még egy ebből a 4-esből, akivel napi szinten beszélek, és napi 2 órát edzek vele mindennap, vele még jobba vagyok.


Tehát tényleg annyira jóba vagyunk.


És akkor most jön a probléma.

Itt a nyár, és egyszerűen sehova nem hivnak. De azt hozzáteszem hogy ők egyátalán nem beszélnek egymással, sehogy. Nem találkoznak, se neten nem beszélnek. De iskolába meg egésznap hülyülünk, mindenről beszélünk. együtt vagyunk EGÉSZ végig.


És hát ma ráírtam egyik haveromra, hogy krvára unatkozok, és írta hogy ő is, de ő ma megy délután xy helyre, ( nem írom inkább le) és az egyik haverjával. (akiről csak mindig mesélt milyen jóba van vele) és kérdeztem hogy nem jöhetek-e ? (már itt is éreztem hogy ez tök ciki, hogy nem ő hív el, hanem én kérdezem meg, és amúgy ez egy olyan hely, ahova akár 12-en is mehetnénk)


És erre írta hogy "Ketten megyünk csak". Ez volt az egyik.

A másik akivel pedig edzeni járok, az most ezen a hétvégén balatonon van, 1 haverjával és annak a 7 éves öccsével szintúgy. És nem is értem, véletlenül se hívna meg, múltkor már kérdeztem hogy nem akarunk e lemenni balatonra de neki az volt a kifogása hogy építik a nyaralójukat.


És nem vagyok egy hülye gyerek, ha megkérdeznék mind a 2 gyereket hogy kik az egyik legjobb barátjuk, (és ezt most nem egobol mondom) 100% biztos vagyok benne hogy engem is mondanának.



2021. júl. 10. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Hát akkor mégse te vagy a legjobb barátjuk
2021. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hittem azt a suliban ,hogy örökké elválaszthatatlan haverok vagyunk,de nyáron megszakadt mindig, suli után meg végleg
2021. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly végeztem gimiben, és akkor pont ugyanígy éreztem. Suliban úgy tűnt, hogy mi vagyunk a nagybetűs legjobb barátok, az elválaszthatatlanok, de nyáron mindig megszakadt ez a nagy barátság, suli után meg.. hát elég döcögős lett. Nagy ritkán írogatunk, de ennyiben kimerült a dolog.
2021. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%

Személyes dolgokról, problémákról, komoly témákról is szoktatok beszélgetni, vagy inkább főleg csak hülyültök?

Szerintem ti nem annyira barátok vagytok, csak haverok. Jó dolog az is, nincs vele baj, bár megértem, hogy csalódott vagy.

Titeket az iskola meg az edzés köt össze, hogy "össze vagytok zárva". Ettől még őszintén kedvelitek egymást, nem arról van szó, hogy nem. Csak kevésbé erőltetitek meg magatokat, hogy olyankor is találkozzatok, mikor arra külön időt kell szakítani.

Azért próbálkozhatsz náluk, hátha összejön 1-2 program. Egyik-másik haveroddal akár még később is elmélyülhet a kapcsolat. Nem kell ezért dobni őket.

Amúgy a barátságok is könnyen megfakulnak, mikor a mindennapi összekötő kapcsok (közös lakóhely, munkahely, suli stb.) megszűnnek. Közelség, közös élmények nélkül a barátságot ugyanolyan nehéz fenntartani, mint egy távkapcsolatot, gyakorlatilag halálra van ítélve. Ez van, semmi sem örök. Fogd fel úgy, hogy az iskolában ők a barátaid, máshol majd mások lesznek.

2021. júl. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ugyanez a helyzet velem is idén. Régen sosem voltak barátaim, akikkel mehettem volna ide-oda. A gimi kezdetekor ez megváltozott, lett egy kis csoportunk, akikkel jó barátok lettünk. És az eddigi nyarakon mentünk egy csomó helyre, egyik barátnőm folyamatosan mondta, hogy hiányzom neki, hogy találkozzunk már. Idén pedig semmi, amióta a sulinak vége szinte alig beszélünk. Amióta barátja van, azóta szinte teljes mértékben kizár engem, még neten sem beszélgetünk, mintha nem is léteznék. Én egy ideig próbáltam tartani a kapcsolatot, de egy idő után nekem lett kellemetlen, hogy folyamatosan én keresem, hogy én pattogok azért, hogy találkozzunk, aztán úgysem lett belőle semmi. Szóval átérzem, de én már beletörődtem
2021. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!