Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Voltam egy esküvőn sofőrködni...

Voltam egy esküvőn sofőrködni a vendégeket akik berugtak de végül nem is az én kocsimmal kellett vinnem hanem a volegényével. 3 fuvar volt. És kérdezik mivel tartoznak? A semmivel azt meg se akarjak hallgatni? Mennyit kérjek 5000ezret?

Figyelt kérdés

2021. júl. 10. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy tálca sört..
2021. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sör/csoki/bor/amit szeretsz (más szívességért kaptam egyszer több kiló sárgabarackot egyenesen a fáról)
2021. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Kezdjük azzal, milyen kapcsolatban vagytok? Gondolom, nem hűl közeli, mivel akkor a vendégek között lettél volna.

Aztán ne azt vedd alapul, hogy hány fuvar volt, hanem hogy hány órádat vette igénybe a teljes ottlét/készenlét.

Gondolom hétvége, meg ráadásul éjszaka, nettó 1500-2000 Ft óránként szerintem egy reális ár.

Aztán az ismeretség függvényében vagy megmondod az összeget, vagy ha az neked kellemetlen, akkor olyan értékben kérsz valamit, például egy üveg ital, tálca sör, valami kávé, édesség.

De én ilyen esetekben is jobban szeretek pénzt adni, egyszerűbb, mint elmenni vásárolni.

2021. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
5000ezer az 5 millió, kicsit sok lesz, nem?
2021. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!