Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen cigit vegyek barátnőmnek?

Milyen cigit vegyek barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Most lesz a 18. szülinapja (lány) és úgy gondoltam vennék neki valami speckós cigarettát, viszont én nem dohányzom így fogalmam sincs milyenek léteznek egyáltalán.

Tudom, hogy vannak az alapabbak amit mindenki vesz minden nap, viszont biztos vagyok benne, hogy vannak olyanok is amik biztos jók csak sokan nem veszik mert drága. (Vagyis remélem hogy van ilyen :D)

Mielőtt bárki beszólna, nem ez a fő ajándék, csak egy kis plusz.



2021. júl. 11. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Ha nagyon speckót akarsz, akkor esetleg szivarka? Az nem is egy nagy szivar, mégis olyan "ünnepi" :)
2021. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Ne vegyél neki semmilyent, szerintem. De beírod hogy expensive cigarette vagy akármi, és ennyi.

Én sem dohányzom, csak annyit tudok hogy a Kubai szivar drága.

2021. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%

2 vagyok

"treasurer luxury black" tessék ilyet xd

2021. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Bemész a dohányboltba, és elmondod, hogy valami prémium cigarettát szeretnél, nőit. Bizonyára kitesz neked 4-5 dobozzal, te meg hasraütésszerűen választasz egyet.
2021. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%

Ez aztán az ajándék...

Botrány milyen emberek vannak ezen az oldalon. A kérdések is sokkal rosszabbak mint régen.

2021. júl. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%

#5 16:13


Ez aztán a válasz! Semmi nincs benne, csak üres rinya.

2021. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

#6: Csak leírtam a véleményem. Nézd végig a kérdéseket. Egyik rosszabb mint a másik. Régebben szívesen segítettem hosszú válaszokkal, lehetett a többiekkel kommenteken keresztül "beszélgetni" de normális hangnemben.

Azt nem értem, akkor minek szólítasz meg ha nem tetszik amit írtam?

2021. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Ugyanez: minek válaszolsz, ha nem tetszik valami? Ha szerinted rossz egy kérdés, akkor keress olyat ami jó. Ezzel csak ok nélkül spammelsz, nem segítesz senkinek.
2021. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek, ez nem kifejezetten jó ajándék, egyenesen szöget adsz a koporsójába. Ennél jobb ötlet nem volt?
2021. júl. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Lehet szerintetek nem jó ajándék viszont tudom hogy barátnőm oda meg vissza lenne érte. Attól hogy én adok neki egy dobozzal nem lesz rosszabb az egészsége mert ugyanúgy szívná tovább a többit. Szóval nem az volt a kérdésem hogy mi a véleményetek az ajándékról hanem hogy milyet vegyek.

(Ráadásul azt is leírtam hogy ez csak egy kis plusz)

Ha valakit zavar a kérdésem menjen tovább köszönöm.

2021. júl. 11. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!