Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért néz le folyton?

Miért néz le folyton?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki mindig mindenben jobb akar lenni. Én megmondom őszintén, nem szoktam túrázni, sem hegyet mászni, de mindig ki akartam próbálni. Ő most nyáron Szlovákiában felsétált egy 2000 méter magas gyönyörű hegyre. Eldöntöttem, hogy jövőre én is elmegyek a párommal, majd leírtam neki, hogy összehozhatnánk közösen. Akkor kinevetett, hogy én nem bírnék ennyit túrázni, hogy ő majdnem elsírta magát, annyira fájt, mire felment, és hogy neki azért sokkal jobb kondíciója van, mint nekem. Eléggé szarul esett, mert én épp most kezdtem el konditerembe járni, és szeretnék egy jobb kondíciót. Persze, amikor elmondtam neki, hogy járok edzőterembe, akkor kinevetett, hogy biztosan nem bírnék ennyit, hiába járok, az nem elég.


Nagyon felidegesített, és nem értem, miért csinálja ezt... mintha mindenkinek őt kellene dicsérnie, hogy milyen ügyes. Meg ha ő nem bír, akkor nyilván senki más sem, csak valami profik.

Én nem gondolom magamról, hogy a legjobb vagyok, de mindent lehet gyakorolni, ezzel a gondolkodással, hogy soha nem fog sikerülni, sehová nem jutnék.


2021. júl. 14. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen haverom,direkt az nézi mikor alázhat meg,na én ezért nem is keresem a társaságát aztán néha 2 havonta felhív mindig azt mondja "hát de te mi a f..ért nem keresel engem" nem veszi észre magát...


Szóval szerintem ignoráld,vagy szólj vissza neki te is,hogy ne érezze annyira nyeregben magát.

2021. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő mindig azt mondja, hogy csak őszinte.
2021. júl. 14. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Toxic. Az ilyen embereket el kell engedni, csak visszahuz teged.
2021. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De miért csinálják ezt? Én fordított esetben annyit mondtam volna csak, hogy azért készüljön fel, hogy nem piskóta, de megéri. Nem értem, miért kell lenézni másokat.
2021. júl. 14. 23:14
 5/7 anonim ***** válasza:

És neked ez barátnak számít

? Feléd is lehetnek gondok..

2021. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert azzal, ha teged lenez es ezt te hagyod is, azzal magát viszont föléd emeli es ez neki jo erzes, hogy elmondhatja hogy jobb nálad. Hidd el hogy ennek 2 modja van, az egyik, hogy megprobalod megbeszelni vele, hogy zavar amit csinal es vagy megerti vagy nem. A masik, hogy hagyod a francba mert nem eri meg még akkor sem ha szereted/kedveled őt. Nem hiszem, hogy neked arra lenne szukseged, hogy visszahuzzanak, meg elrontsak a kedved.
2021. júl. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ilyenkor azért nem szólok vissza, mert értelemesebbnek gondolom magam. De igazatok van…
2021. júl. 14. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!